Game of Phones: Nokia 9 Pure View vs. Samsung Galaxy S10+

Zapowiada się wyrównana walka,

Był czas, kiedy Nokia panowała niepodzielnie. Był czas, kiedy niemal równie niepodzielnie panował Samsung. Jednak nic na świecie nie jest dane raz na zawsze więc Nokia straciłą swój tron, a potem przez kolejne lata staczała się coraz niżej i niżej, aż wreszcie odeszła całkowicie. Odeszła, by niczym Jon Snow powrócić z zaświatów i ruszyć twardo w górę. Dziś Samsung nie może czuć się pewnie na swoim pierwszym miejscu, naciskany coraz mocniej przez młode wilki z Chin – daleko mu jeszcze do problemów, przez jakie przechodziła Nokia, ale zdecydowanie może powiedzieć „wiem, co czułaś”.

Dziś w szrankach stają telefony, które dla Samsunga i Nokii mogą stanowić punkty zwrotne. Nokia 9 Pure View to pierwszy smartfon odrodzonej fińskiej firmy, który oferuje coś unikalnego, wkraczając na terytorium prawdziwych flagowców. Galaxy S10+ z kolei ma przerwać złą passę Koreańczyków, pokazać że ich najwyższa półka to wciąż klasa sama w sobie. Który z nich uważacie za lepszy? Który zwycięży i będzie walczył dalej o Krzemowy Tron, a który zostanie pokonany i odpadnie z wyścigu?

Naprzód, głosujcie!

Głosowanie potrwa do godziny 23:59 we czwartek 25 kwietnia, a my jak zwykle przypominamy, że odpowiadając na drugie, nieobowiązkowe pytanie i zostawiając nam kontakt do siebie macie szansę wygrać koszulkę z herbem wybranego przez was rodu.

O, na przykład taką:
Ród Samsung: https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-samsung,p-286853.html
Ród Nokia: https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-nokia,p-286859.html

Jak skończył się pojedynek? Wyniki tutaj >>