Który smartfon rządzi?

Niczym rody z “Gry o Tron”, walczące bez litości o Żelazny Tron i władzę nad Westeros, producenci smartfonów robią co mogą, żeby zdobyć nasze serca, a wraz z nimi – portfele. Zapraszamy do zabawy, w której wybrane przez was najlepsze smartfony zmierzą się w serii morderczych pojedynków, żeby sięgnąć po główną nagrodę, Krzemowy Tron!
Smartfon ze znakiem zapytania "siedzący" na tronie z kabli; Game of Phones.
Smartfon ze znakiem zapytania "siedzący" na tronie z kabli; Game of Phones.

Niektóre będą reprezentowały potężne i wpływowe rody, inne wystąpią w barwach rodów, których sława i bogactwo przeminęły, ale pragną udowodnić, że ich ogień wciąż jeszcze płonie. Jeszcze inne wreszcie pojawią się w imieniu młodych, dopiero rosnących w siłę rodzin. Ale tutaj wszystkie mają równe szanse. Wy decydujecie.

Jak to będzie wyglądało?

Na początek, wyłonicie 8 smartfonów, które zmierzą się ze sobą w grze o Krzemowy Tron. Jak? Wystarczy zagłosować w ankiecie, która znajduje się kawałek niżej.

Potem, dobierzemy tę ósemkę w pary, a wy, w czterech kolejnych głosowaniach-pojedynkach zdecydujecie, które ze smartfonów przejdą dalej, a które… cóż – w grze o tron zwyciężasz albo giniesz!

Półfinałowa czwórka stoczy ze sobą dwa pojedynki, z których wyłoni się para finalistów. Rozegramy walkę o trzecie miejsce, a potem przyjdzie pora na wielki finał, po którym dowiemy się, który smartfon rządzi.

Hej, czy można coś wygrać?

Można. Wraz z ośmioma zawodnikami wyłonionymi w eliminacjach opracujemy stylizowane herby rodów-producentów, których będą reprezentowały te smartfony. W końcu wojownicy muszą mieć sztandary. Spośród uczestników każdego głosowania wybierzemy jedną osobę, która wygra koszulkę z herbem swojego ulubionego producenta. Masz tyle szans, w ilu głosowaniach weźmiesz udział.

No dobrze, zaczynamy!

Pora na pierwsze głosowanie. Poniżej znajdziecie 49 smartfonów, wybierzcie te, które waszym zdaniem zasługują na to, żeby walczyć o miejsce na Krzemowym Tronie. Mogą być najlepsze, najszybsze, najdłużej działające na baterii albo po prostu wasze ulubione urządzenia.

Jeśli na naszej liście nie ma telefonu, który uważacie za godny walki o pierwsze miejsce, możecie dopisać go w drugim punkcie ankiety – obowiązuje jedna zasada: musi to być smartfon dostępny w tej chwili w sprzedaży w Polsce.

Głosowanie potrwa tydzień, więc wyników spodziewajcie się wraz z drugim odcinkiem “Gry o Tron”, 22 kwietnia.

A teraz niech poleje się krew, posypią odłamki krzemu i niech wygra najlepszy!