FOTOPOJEDYNEK: Wiemy, kto powalczy o Huawei P30 Pro

Do redakcyjnej konkursowej skrzynki spłynęło tak wiele zgłoszeń, a większość z nich zawierała tak dobre fotografie, że doprawdy niełatwo było wybrać. I nie krygujemy się. Naprawdę robicie świetne zdjęcia. Jednak całe redakcyjne jury najbardziej urzekły zdjęcia Hanny Bielerzewskiej i Marka Sandomierskiego.
To będzie walka na smartfony graf. Piotr Sokołowski)

To będzie walka na smartfony graf. Piotr Sokołowski)

Zdjęcia Hanny Bielerzewskiej:

Wrażenie zrobiły na nas czysty, klarowny kadr i świetne kolory. (Meczet. Fot. H. Bielerzewska)

Zdjęcia Marka Sandomierskiego:

Horyzont jak od linijki, doskonała perspektywa i obłędny kolor. (Fot. M. Sandomierski)

Dla mistrza fotografii smartfon, dla czytelnika smartwatch

Z dwójką finalistów spotkamy się w najbliższą niedzielę – 19 maja, mając nadzieję na łaskawą pogodę w Warszawie i okolicach. Ale o tym, kto zostanie mistrzem mobilnej fotografii i w nagrodę otrzyma Huawei P30 Pro (to właśnie tym smartfonem finaliści konkursu będą robić zdjęcia), zdecydujecie Wy, czytelnicy CHIP-a.

Efekt plenerowego fotopojedynku zobaczycie w CHIP-ie we wtorek, 21 maja. Wraz z prezentacją fotografii rozpocznie się głosowanie czytelników na najlepsze zdjęcie wykonane podczas finału. Głosować możecie przez tydzień, do 28 maja włącznie. Osoba, która wygra pojedynek otrzyma telefon Huawei P30 Pro. Nagrodzimy także najciekawszy komentarz do zdjęć konkursowych. Jeden z czytelników dostanie smartzegarek Huawei Watch GT. | CHIP

Główną nagrodą w Fotopojedynku jest smartfon HUawei P20 Pro – najlepszy smartfon fotograficzny na rynku.