Game of Phones: HTC U12+ vs. Xiaomi Mi 9

W szrankach, na ubitej ziemi stają dwa smartfony, które w rundzie eliminacyjnej wyszły zwycięsko ze swoich walk.
Game of Phones: HTC U12+ vs. Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9 od początku należał do faworytów – jego ród jest młody i ambitny, a on sam ma niemal same mocne strony. W swojej pierwszej walce trafił jednak na bardzo trudnego przeciwnika: należący do Rodu Honor smartfon View 20. Dlaczego trudnego? Tak jak Xiaomi, Honor to bardzo dynamiczny i niepokorny ród, którego smartfony są wydajne, świetnie wyposażone i oferowane w bardzo dobrych cenach. Starcie było bardzo wyrównane, szale ważyły się niemal do samego końca, jednak ostatecznie zwycięsko wyszedł z niego Mi 9.

Ród HTC ma bardzo długą i piękną tradycję, jednak kiedy jego champion, U12+ w rundzie eliminacyjnej wylosował przedstawiciela Rodu Huawei, sprawa wydawała się przesądzona. Reprezentujący “Czerwony Ród” P30 Pro jest powszechnie uznawany za smartfon nie mający sobie równych jeśli chodzi o możliwości fotograficzne, należy też do ścisłej elity pod każdym innym względem – także wysokości ceny… Jednak w Game of Phones niczego nie należy przyjmować za pewnik. W ciężkim starciu U12+ pokonał P30 Pro, przechodząc do półfinałów, gdzie ma szansę pokazać, na co go stać.

Który smartfon wybierzecie wy? Któremu rodowi kibicujecie bardziej? Czyje zawołanie rozlegnie się wśród zwycięskich wiwatów – “Xiaomi lepsze!”, czy “Cicha wspaniałość”?

Głosowanie potrwa dwie doby, a więc do godziny 23:59 w piątek 3 maja. Wszystko w waszych rękach. | CHIP

Kup koszulkę twojego faworyta!

Ród Xiaomi https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-xiaomi,p-286849.html

Ród HTC https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-htc,p-286854.html