FOTOPOJEDYNEK: wygraj Huawei P30 Pro

W konkursie chcemy wyłonić mistrza mobilnej fotografii. Huawei P30 Pro to jeden z najlepszych telefonów na rynku, w opinii wielu najlepszy pod względem możliwości fotograficznych. Flagowiec jest główną nagrodą, i takim smartfonem finaliści konkursu będą robili zdjęcia. Jak wziąć udział?
To będzie walka na smartfony graf. Piotr Sokołowski)

To będzie walka na smartfony graf. Piotr Sokołowski)

FOTOPOJEDYNEK z P30 Pro w dłoni

Nagroda w konkursie, który prowadzimy razem z Huawei

Zasady FOTOPOJEDYNKU

  • Wyślij na adres [email protected] zgłoszenie zawierające: 3 zdjęcia twojego autorstwa, kilka zdań o sobie oraz odpowiedź na pytanie Co, jak i dlaczego lubisz fotografować? (w sumie około 10 zdań). W tytule maila napisz: FOTOPOJEDYNEK.
  • Na zgłoszenia czekamy do środy, 15 maja, do 15:00.
  • Po tym terminie ogłosimy finałową dwójkę uczestników.
  • Przysyłając nam zgłoszenie, pamiętajcie, aby zarezerwować cały dzień w niedzielę, 19 maja. Wtedy zabierzemy finalistów na fotograficzny tour. Miejsce startu – Warszawa (umówimy się szczegółowo, ale tu musicie dotrzeć). Lokalizacje, w których rozegra się FOTOPOJEDYNEK, będą różnorodne, tak żeby dać szansę waszej kreatywności. Uczestnicy pojadą w te miejsca z dziennikarzami CHIP-a. Celem będzie wykonanie jak najlepszych zdjęć, każdy z uczestników ostatecznie wybierze do konkursu po 5 swoich fotografii z każdej z odwiedzonych lokalizacji.
Szykuje się walka na smartfony (graf. Piotr Sokołowski)

A takie zdjęcia robi P30 Pro (fot. Konstanty Młynarczyk).

Smartfon dla zwycięzcy i smartwatch dla czytelnika

Wyjazdowy finał FOTOPOJEDYNKU zrelacjonujemy w portalu – w postaci artykułu okładkowego i materiału wideo. Zdjęcia finalistów zobaczycie w CHIP-ie we wtorek, 21 maja (wtedy, wyjątkowo nie w poniedziałek, opublikujemy konkursową okładkę). Wraz z prezentacją fotografii rozpocznie się głosowanie czytelników na najlepsze zdjęcie wykonane podczas finału. Głosować będzie można przez tydzień, do 28 maja włącznie. Kto wygra i zdobędzie telefon Huawei P30 Pro – przekonamy się 30 maja. Nagrodzimy także najciekawszy komentarz do zdjęć konkursowych. Jeden z czytelników dostanie smartzegarek Huawei Watch GT. Zatem, startujemy. | CHIP