Gracz, który krzyknął do Reevesa, dostanie za darmo Cyberpunka 2077

To było prawdopodobnie najchętniej przesyłane w mediach społecznościowych nagranie z zapowiedzi premiery polskiej produkcji. Podczas targów E3 w Los Angeles, w trakcie konferencji Microsoftu, na scenę wszedł amerykański aktor Keanu Reeves. Odtwórca głównej roli w „Matrixie” został zaangażowany do udziału (i promocji) w „Cyberpunku 2077”. Reeves mówił do oklaskującej go publiczności:

– Pozwólcie mi powiedzieć… Bycie tam, przechadzanie się po ulicach przyszłości, naprawdę będzie zapierało dech.

Wtedy ktoś krzyknął do aktora: Ty zapierasz dech w piersiach (you are breathtaking). Keanu Reeves roześmiał się, odpowiedział tym samym zdaniem i zakończył, że wszyscy zapierają dech. Uczestnikiem wymiany zdań okazał się być gracz i youtuber, Peter Sark. CD Projekt RED obiecał mu darmową kopię gry w wydaniu kolekcjonerskim. Poniżej możecie zobaczyć opisaną sytuację z dwóch perspektyw – pierwsze nagranie jest zwykłą rejestracją, drugie to wideo Sarka.

Późnym wieczorem opublikujemy w CHIP-ie relację z PC Gaming Show na E3, czyli wydarzenia poświęconego tytułom wydawanym na PC, zwykle autorstwa mniejszych, niezależnych firm (choć eventowi patronuje Epic Games). Konferencję będzie śledziła Sylwia Zimowska.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.