Grasz w Warframe? Może polecisz w kosmos…

Producent “Warframe”, studio Digital Extremes, pomoże wygranemu zorganizować wycieczkę życia, jeśli ten zdecyduje się wybrać w kosmos, a nie gotówkę. Aby zwiększyć szansę wygranej, należy codziennie do końca roku logować się w grze i wykonywać zadania. Losowanie głównej nagrody zaplanowano na 10 stycznia. Niestety, konkurs jest przeznaczony jedynie dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech lub w Wielkiej Brytanii.
Grasz w Warframe? Może polecisz w kosmos…

“Warframe” – za darmo, choć nie do końca

to wydana w 2013 roku sieciowa gra free to play, w którą można grać na PC i konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. W grze razem ze znajomymi (gra oferuje tryb kooperacji) wcielamy się w kosmicznych ninja należących do starożytnej rasy i wyposażonych w kombinezony – tytułowe warframe’y. Pozwalają one korzystać z specjalnych umiejętności, ułatwiających walkę z przeciwnikami.

[banner slot=”text”]

Gra łączy w sobie elementy znane z takich gatunków jak strzelanki, RPG i skradanki.  Sama rozgrywka jest darmowa i opiera się na wykonywaniu powtarzalnych czynności (tzw. grind), za które gracz otrzymuje przydatne przedmioty i zasoby, które można też kupić za prawdziwe pieniądze. Jednak gra oferuje kilka różnych rodzajów rozgrywki i proceduralnie generowane mapy, co sprawia, że każda rozgrywka jest nieco inna. | CHIP

Bilet w kosmos dla jednego pasażera – ponad 700 tysięcy złotych