Marvel organizuje wyprzedaż

Już dziś można zalogować się i skorzystać z formularza aukcyjnego, bądź poczekać do aukcji na żywo. Ta właśnie odbędzie się 12-13 sierpnia. Ceny wywoławcze zaczynają się od 50 dol. Za tyle można spróbować kupić wizytówki Matta Murdoca, głównego bohatera Daredevilla. Gdybyście uznali, że to jednak mało imponujące (ostatecznie takie wizytówki każdy sobie może sam wydrukować), to na drugim końcu aukcyjnej skali jest kostium Daredevilla za 10 tys. dol. Twórcy aukcji przewidują, że może pójść za 30, maksymalnie 50 tys. dolarów. Uwaga, jeden z takich kostiumów już ktoś licytuje.
Marvel organizuje wyprzedaż

Marvel zorganizował aukcję ponad 750 przedmiotów, które pojawiły się w ekranizacjach seriali produkowanych przez Netflixa. Aukcja trwać będzie od 12 do 13 sierpnia, a w ofercie stroje bohaterów, dekoracje i rekwizyty z planów. Nie będą już one potrzebne, bowiem rok po premierze “Daredevilla”, Netflix zdecydował o zakończeniu współpracę z Marvel Universe. Zrezygnował także z ekranizacji innych kultowych komiksów.

Marvel postanowił więc zorganizować Marvel Television Live Auction i wyprzedać niepotrzebne przedmioty. Z formularza licytacyjnego online można skorzystać już dziś. Drugą możliwością zdobycia pamiątek jest wzięcie udziału w aukcji na żywo 12 i 13 sierpnia.

Marvel: Kostium Daredevilla
Marvel: Kostium Daredevilla – na razie cena wyjściowa to 10 tys. dol. Ale sytuacja może się dynamiczne rozwinąć w czasie trwania licytacji. (fot. PropStore)

Pełną listę licytowanych rzeczy znajdziecie tutajSprzedaż prowadzona jest przez platformę PropStore, specjalizującą się w sprzedaży pamiątkowych rekwizytów filmowych. W jej ofercie można znaleźć takie cuda jak np. stopy hobbita (brak informacji czy używane), głowę satyra (jak żywa) z “Opowieści z Narnii” oraz papierowe wydanie dziennika “Gotham Observer” (na oko w całkiem dobrym stanie). Oferta nie do odrzucenia.