Cyberpunk 2077 i Superhot na Google Stadia

Na początku konferencji przedstawicielka Google podkreśliła, że firma dumna jest ze współpracy z topowymi producentami gier z kilku krajów. Wśród nich wymieniono też Polskę. Aż dwie rodzime produkcje znajdziemy w Google Stadia. Będzie to “Cyberpunk 2077” oraz “Superhot”. Ta druga gra pojawi się od razu z samodzielnym dodatkiem “Mind Control Delete”, który obecnie znajduje się w fazie Wczesnego Dostępu na Steamie. Szkoda jedynie, że Polacy pewnie jeszcze długo nie skorzystają ze Stadii – data premiery usługi w naszym kraju nie została ujawniona.
google stadia
google stadia

https://youtu.be/IUgvuvyET8M

“Orc Must Die 3” na wyłączność w Stadii

CEO Robot Entertainment zapowiedział także grę na wyłączność dla Google Stadia. Będzie to “Orc Must Die 3”, czyli kolejna część lubianej serii gier typu tower defense. Twórcy pochwalili stabilność działania platformy oraz to, że dzięki niej będą w stanie zapewnić graczom najlepsze doświadczenia. W grze bohaterowie będą bronili się przed hordami złożonymi nawet z 500 orków. To marzenie, o którym projektanci serii od dawna marzyli.

https://youtu.be/TpaOvMK5KYU

“Kine” – platformowa gra logiczna

Wśród nowo zapowiedzianych gier znalazło się także miejsce dla sympatycznej, plaftormowej gry logicznej “Kine”. Gracz będzie tutaj rozwiązywał łamigłówki sterując postaciami przypominającymi instrumenty muzyczne.

https://youtu.be/_CfrUodb2A8

“Destroy All Humans” i “Windjammers 2”

Na Google Stadia zobaczymy również kilka nostalgicznych wydań – reboot gry “Destroy All Humans!”, w której wcielamy się w Obcych pragnących zniszczyć ludzką rasę,  a także sequel wydanej w 1994 zręcznościówki “Windjammers”.

https://youtu.be/e9GsxQrx5mk?list=PLqzxgKvbF_8sdNf6Zj-_mqh0SDhQZ3MA9

Oczywiście nie zapomniano także o wysokobudżetowych grach, które już wyszły (“Mortal Kombat 11”, “GRID”) oraz o tych, które dopiero zadebiutują na rynku. Na Stadii zagramy m.in. w “Watch Dogs: Legion”, “Borderlands 3” i “Doom Eternal”. To właśnie w tych przypadkach nowa usługa Google ma największe szanse powodzenia. Stadia może być alternatywą dla osób, których komputery nie są zbyt wydajne, a także dla tych, którzy cenią sobie mobilność i będą mieli ochotę kontynuować grę na smartfonie po wyjściu z domu. | CHIP