Drukarki Epson EcoTank można kupić taniej o 50-500 złotych

Epson ma długą tradycję w konstruowaniu drukarek atramentowych o dość niskich kosztach eksploatacji. Teraz dodatkowo w przypadku linii EcoTank stara się skusić użytkowników, redukując ceny nowych urządzeń – przez zwrot części pieniędzy. Jak to działa? W ciągu 30 dni od zakupu jednej z objętych promocją drukarek należy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem podstrony: www.epson.pl/zwrot. Do zgłoszenia musicie dołączyć kopię paragonu i zdjęcie numeru seryjnego sprzętu (najczęściej znajduje się pod spodem drukarki). Dokładna wysokość zwracanej przez producenta kwoty zależy od modelu. Szczegóły – poniżej.
Drukarki Epson EcoTank można kupić taniej o 50-500 złotych

Oczywiście, im droższą kupiliście drukarkę, tym większy zwrot możecie dostać (graf. Epson)

Najwięcej producent zwraca tym, którzy wybrali model EcoTank L1455. Wydając niespełna 4000 złotych – 500 wróci do waszego portfela. Najniższy upust dotyczy L120 – 50 złotych (koszt tego urządzenia wynosi prawie 500 złotych).

[banner slot=”text”]

Epson EcoTank – drukarki z dolewką

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt. Epson nie przez przypadek objął tą akcją urządzenia atramentowe z linii EcoTank. Przez długi czas producenci robili, co mogli, żeby skłonić klientów do kupowania całych kaset z atramentem, nierzadko też z wbudowaną głowicą. Czasem okazywało się, że taniej jest kupić nową drukarkę niż zestaw materiałów eksploatacyjnych. Niezbyt to rozsądne czy ekologiczne. W urządzeniach EcoTank zamiast kartridży są pojemne zbiorniki, które można napełniać atramentem z dołączonych butelek. Epson sprzedaje drukarki z dość dużym zapasem tuszu – według wyliczeń firmy, powinien on wystarczyć na 3 lata eksploatacji: do 8100 stron czarno-białych i do 6500 kolorowych stron druku. 

Z tego powodu opisywane drukarki najlepiej sprawdzają się w małych firmach, często tych rozpoczynających dopiero działalność. Niski koszt eksploatacji i rozsądna cena EcoTanków po prostu pozwalają ograniczyć wydatki, co zwłaszcza w początkowym okresie prowadzenia nowego biznesu zwykle bywa istotne. Do startupów skierowana jest nowa akcja Epsona i CHIP-a, o której zasadach przeczytacie tutaj. Jedna z 10 drukarek japońskiej marki może powędrować do twojej firmy. | CHIP