NFS Heat na pierwszym zwiastunie niczym część serii Underground

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Electronic Arts ujawniło kolejną grę z serii “Need for Speed”. “NFS Heat” to duchowy spadkobierca “Underground”, czyli tych części, w których kluczową rolę odgrywały nocne, nielegalne wyścigi. Tym razem gracze zwiedzą ulice Palm City na Florydzie. Za dnia dostępne będą legalne zawody Speedhunters Showdown, dzięki którym pozyska się pieniądze i części na ulepszenia garażu. Nocą zaś, kierowcy będą budować swoją reputację w nielegalnych zmaganiach. Ważnym elementem “NFS Heat” będzie także ucieczka przed policją.
nfs heat
nfs heat

W grze będzie więcej możliwości, niż kiedykolwiek. Gracze będą mogli wyrazić siebie i zyskać sławę w mieście na swój sposób – mówi Riley Cooper, dyrektor kreatywny Ghost Games. – Nasi fani od dawna zgłaszali, że chcą więcej aut, więcej modyfikacji i wyzwań. My zaś chcemy podkręcić każdy z tych aspektów do granic możliwości. Każdy będzie mógł puścić wodzę fantazji, niezależnie od tego, czy mówimy o wyglądzie postaci, osiągach samochodu, czy stylu jazdy.

Gra na Xbox One, PlayStation 4 i PC będzie mieć premierę już 8 listopada 2019 r. Użytkownicy EA Access i Origin Access będą mogli wypróbować grę od 5 listopada. Pierwszy materiał z rozgrywki EA pokaże już 19 sierpnia, podczas targów Gamescom.