YouTube Originals od 24 września za darmo

W usłudze YouTube Premium znajdują się łącznie 94 produkcje oryginalne. Można wśród nich znaleźć seriale komediowe, dokumentalne i science-fiction. W części z nich występują gwiazdy YouTube’a, takie jak PewDiePie, czy Michael Stevens, na co dzień prowadzący w serwisie VOD swoje kanały. Amerykanski serwis VOD zamierza zmienić swoją dotychczasową politykę i otworzy bibliotekę dla szerszej widowni. Seriale oryginalne będą pojawiały się rotacyjnie za darmo w wersji z reklamami dla wszystkich użytkowników. Subskrybenci YouTube Premium nowe odcinki zobaczą wcześniej i bez przerywników. Będą mieli też dostęp do dodatkowych scen.
youtube
youtube

“Cobra Kai” – kontynuacja “Karate Kid”

Jako pierwszy, od 29 sierpnia do 11 września, za darmo będzie można obejrzeć pierwszy sezon rewelacyjnego serialu “Cobra Kai”. To kontynuacja serii filmów “Karate Kid”, która zyskała uznanie internetowej widowni i stała się jednym z pierwszych hitów YouTube Originals.

“Mind Field” – sekrety umysłu

Wkrótce za darmo obejrzymy także program popularnonaukowy prowadzony przez autora kanału Vsauce, Michaela Stevensa.

“Impulse” – science fiction z nastolatkami

W wersji z reklamami pojawi się także serial science fiction “Impulse”. To opowieść o 16-letniej Henry Coles, której udało się uciec gwałcicielowi za pomocą teleportacji. Po zdarzeniu dziewczyna zaczyna rozwijać swoje nowo odkryte zdolności.

“Liza on Demand” – amerykański sen w żartobliwym wydaniu

Komedia, w której Liza Koshy, jako tytułowa Liza, dąży do podniesienia swojego statusu społecznego pracując dla serwisu Taskit. To amerykański sen pokazany w prześmiewczy sposób.

“Groom” – przygody bagażowego

“Groom” to francuska komedia, którą również wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć za darmo na YouTube. Główny bohater, syn bogatego hotelarza, aby zdobyć spadek musi odbyć praktykę, pracując jako bagażowy.

YouTube Premium to usługa, która pod tą nazwą w Stanach Zjednoczonych pojawiła się w 2018 roku, natomiast do Polski trafiła w maju 2019. Wcześniej, od 2015 roku, usługa była znana pod inną nazwą, YouTube Red, która jednak przez długi czas nie była dostępna w naszym kraju. Miesięczny abonament YouTube Premium kosztuje 24 złote miesięcznie i zapewnia, poza dostępem do oryginalnych produkcji, oglądanie filmów w serwisie bez reklam. | CHIP