Epic Game Store rozdaje – teraz dwie trylogie o Batmanie

Epic Game Store rozpieszcza graczy. Tym razem rozdaje sześć gry z Batmanem w roli głównej. Pierwszy pakiet to trylogia Batman: Arkham Collection, na którą składają się Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight. Arkham Colleciton to seria trzecioosobowych zręcznościówwek z otwartym światem. Zabawa polega przede wszystkim na walce wręcz.
Epic Game Store rozdaje – teraz dwie trylogie o Batmanie

Drugi zestaw to trzy kooperacyjne gry z serii LEGO. Za darmo można pobrać LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes oraz LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Zaletą tych tytułów jest spora dawka humoru i to takiego, który bawi też ludzi dorosłych. .Każda z gier to co najmniej kilkanaście, może nawet kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy zarówno w wątku głównym, jak i misjach

Epic Game Store ma więc ofertę nie do odrzucenia, która aktywna będzie do 26 września. Aby uruchomić gry potrzebny jest Epic Games Launcher, do pobrania bezpośrednio ze strony Epic.

A już wkrótce kolejne prezenty od Epic. Od 26 września dostępne będzie “Metro 2033 Redux”, czyli zremasterowana wersja strzelanki powstałej na bazie powieści Dimitrija Głuchowskiego oraz “Everything” – wielokrotnie nagradzany generator światów, symulacja inspirowana filozofią Allana Wattsa, uzupełniona jego komentarzami.