Geekbuying wprowadza opłatę za pobraniem

[banner slot=”text”]
geekbuying
geekbuying

Do tej pory w Geekbuying można było wybrać jedynie opcję otrzymania wysyłki w formie przedpłaty. Teraz przy wielu to warach pojawiła się dodatkowa opcja – wysyłka za pobraniem. To norma dla polskich sklepów, ale żaden inny z chińskimi korzeniami nie ma tego w ofercie. Listę urządzeń, które możecie zamówić jako przesyłkę za pobraniem znajdziecie pod tym adresem.

Warto zwrócić uwagę na obniżoną cenę opisywanej przez nas niedawno hulajnogi Kugoo S1 Pro. Do tej pory kosztowała ona 1400 zł. Teraz kupimy ją w sklepie za 1299 zł (również w opcji za pobraniem). Hulajnoga wyróżnia się mocą, szybkością i zasięgiem na poziomie konkurencyjnej Xiaomi M365 Pro, za którą trzeba zapłacić ponad 2000 zł.

TEST: Hulajnoga Kugoo S1 Pro – alternatywa dla Xiaomi M365 Pro

Geekbuying to jeden z największych sklepów oferujących chińskie produkty, który wysyła je bezpośrednio do polski najczęściej bez dodatkowych kosztów wysyłki. W przeciwieństwie do Aliexpress, firma ma swoje magazyny w Polsce, dlatego czas dostawy to najczęściej 2 dni robocze, a nie kilka tygodni.

Kolejną zaletą chińskiego sklepu jest obsługa gwarancyjna urządzeń elektronicznych. Geekbuying ma własne centrum serwisowe w naszym kraju, dlatego wszystkie naprawy odbywają się szybko i na miejscu, bez konieczności wysyłania sprzętu do Azji. Sklep daje 23 miesiące gwarancji na produkty z kategorii małe AGD i przenośne audio oraz 12 miesięcy na smartfony, laptopy, hulajnogi i pozostałe sprzęty. Klienci mogą również korzystać z polskiej infolinii.

Największym konkurentem sklepu, poza Aliexpress, jest GearBeast, który kładzie nacisk na elektronikę i wielobranżowy Banggood.com. Żaden z nich nie ma jednak magazynów w Polsce.| CHIP