Zostań Avengersem w AR dzięki MARVEL Dimension of Heroes

W “MARVEL Dimension of Heroes” gracze dysponują legendarnym uzbrojeniem i mocami Doktora Strange’a, Kapitana Ameryki, Thora, Czarnej Pantery, Kapitan Marvel oraz Star-Lorda. W grze dostępne są trzy tryby. Tryb fabuły pozwoli przeżyć przygodę, w której Doktor Strange cofa bohaterów w czasie. W ten sposób pomożemy ocalić Ziemię zniszczoną przez Dormammu i Lorda Mrocznego Wymiaru. W trybie przeżycia, gracze będą starali się uzyskać jak najlepszy wynik w ogólnoświatowych rankingach. Z kolei tryb współpracy pozwoli zaprosić do zabawy drugą osobę. Będzie ona jednak musiała posiadać także swój zestaw Mirage AR i znajdować się fizycznie obok gracza.
marvel dimension of heroes
marvel dimension of heroes

https://youtu.be/YYFtHQ_1Li8

“MARVEL Dimension of Heroes” jest bezpłatną grą. Można ją pobrać na smartfon, ale jest kompatybilna wyłącznie z goglami Lenovo Mirage AR. Niestety to nie wszystko. Nawet jeżeli kupiliście je w zestawie “Star Wars: Jedi Challenges”, to konieczne będzie dokupienie dodatkowych kontrolerów – ich cena nie została jeszcze ujawniona. Do sprzedaży w tym miesiącu trafi także komplet Mirage AR już ze wspomnianymi akcesoriami w cenie 249 dolarów (ok. 980 zł).

[banner slot=”text”]

Przypominamy, że Mirage AR to zestaw, który pozwala jedynie na zabawę z dwoma wymienionymi produkcjami. Platforma powstała głównie z myślą o współpracy z Disneyem. Szkoda, że każda kolejna gra wymaga dodatkowych akcesoriów. Jeżeli zależy Wam na czymś bardziej uniwersalnym, to lepszą inwestycją mogą się okazać samodzielne gogle Mirage Solo. Headset ten zintegrowano z Daydream VR, więc użytkownik otrzymuje dostęp do bogatej biblioteki gier i programów. | CHIP