Apple TV+ w Polsce

Apple TV+ zacznie działać w naszym kraju równo za trzy dni – 1 listopada. Przez pierwszych siedem dni korzystać można z niego za darmo. Miesięczny abonament kosztuje 24,99 zł i umożliwia tzw. rodzinne oglądanie, czyli jednoczesny dostęp dla sześciu osób, a dokładnie dla Chmury rodzinnej, bo tak nazywa to Apple. Jest to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku. HBO Go kosztuje tyle samo, ale umożliwia oglądanie tylko dwóm osobom jednocześnie, a działa na pięciu urządzeniach. Netflix ogranicza się do czterech osób, a przy okazji kosztuje 52 zł miesięcznie (premium).
Apple TV+ w Polsce

Apple kusi dodatkowo, obiecując nabywcom iPhone’a, iPada czy MacBooka roczną subskrypcję gratis.

Z zasobów platformy będzie można korzystać za pomocą aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, Apple TV 4K i Apple TV HD, a także na inteligentnych telewizorach oraz przystawkach i adapterach streamingowych. Na pierwszy ogień pójdą telewizory i przystawki Samsunga. Szczegóły dotyczące korzystania z urządzeń innych niż Apple znajdziecie na stronie wsparcia usługi.


Poza filmami i serialami niezależnych producentów w Apple TV+ znajdą się własne produkcje. Tą, którą Apple się chwali najbardziej jest „The Morning Show”, którego bohaterami są twórcy tytułowego porannego programu telewizyjnego. W rolach głównych występują Jennifer Anniston i Reese Whiterspoon. Skusicie się?

[offers keywords=”multimedialne+apple+tv”]

Więcej:apple tv