Google Pixel Go – wyciekły zdjęcia nowego chromebooka

Tymczasem serwis 9to5Google już dotarł do prototypu nowego chromebooka. Według serwisu nowy laptop firmowany przez Google ma ekran o przekątnej 13,3 cala, proporcjach 16:9 i rozdzielczości 1080p lub 4K oraz dwa porty USB-C. Prawdopodobnie sercem urządzenia w jego najmocniejszej wersji będzie Intel Core i7. Do tego dochodzi 16 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci, 2-megapikselowy przedni aparat, gniazdo słuchawkowe i układ zabezpieczający Titan C znany z tabletu Pixel Slate.
Pixel Go

Pixel Go

Google Pixel Go oficjalnie powinien zostać pokazany już przyszłym tygodniu podczas pokazu, który odbędzie się 15 października. Podczas konferencji mają zostać pokazane także nowe smartfony tej marki, czyli Pixel 4.

Na zdjęciach widać, że spód Pixelbook Go jest mocno żebrowany. Szczerze mówiąc przypomina… tarę do prania. Kolorystyka obudowy została utrzymana w kolorze nazywanym przez Google “not pink”. Faktycznie, nie jest to czysty różowy. Raczej taki, który żeńska część redakcji nazwałaby, wybaczcie to określenie, majtkowym.

[banner slot=”text”]

Całość jest bardzo płaska. Klawiatura jest podobna do tej zastosowanej w poprzednim modelu. Ekran otaczają bardzo wąskie ramki. Natomiast na bokach znalazło się miejsce na złącze USB typu C, gniazdko słuchawkowe mini jack 3,5 mm oraz dioda sygnalizująca ładowanie. Pixelbook będzie pracować z Chrome OS. Nie jest to najbardziej popularny w naszym kraju system, ale trzeba przyznać, że te chromebooki są stosunkowo tanie.

[offers keywords=”chromebook”]