Gotowi, do biegu, start!

WarmUP PGA -  taką nazwę będzie nosić główna scena gamingowa, na której najlepsze polskie zespoły rozpoczną swoje zmagania w ramach jesiennego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Jakie? O tym dowiemy się pewnie w nadchodzących dniach. Warto śledzić fanpage Polskiej Ligi Esportowej, gdzie będą ujawniane kolejne szczegóły tego wydarzenia.  
Polska Liga Esportowa

Polska Liga Esportowa na PGA 2019

Czemu akurat start na PGA? 

Przeprowadzanie inauguracji sezonu na takim wydarzeniu jak Poznań Game Arena stworzy okazję do wspólnej interakcji fanów z graczami. Dla zawodników jest to także szansa na udowodnienie, że należy się do czołówki ulubionej przez Polaków gry esportowej. Dodatkowo, występowanie przed ogromną publicznością, która zbierze się na PGA, stworzy okazję zarówno dla zawodników jak i fanów do wspólnego przeżywania rozgrywek.  O obecności Polskiej Ligi Esportowej na wydarzeniu o takiej skali jak Poznań Game Arena od dawna marzyli fani rozgrywek. Jest to też duża szansa  dla zespołów, które mogą zaprezentować się szerokiemu gronu odbiorców. Jako Fantasyexpo wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom fanów,  a jednocześnie wspieramy profesjonalizację całego polskiego esportu. Wiemy, że to umiejętności rodzimych zawodników zawsze najbardziej przyciągają  na takie imprezy jak PGA – mówi Justyna Oracz, Head of Brands Fantasy Expo. 

W tym sezonie zobaczymy aż dwa eventy offline 

Polska Liga Esportowa z sezonu na sezon rośnie w siłę. Agencja gamingowa Fantasyexpo cały czas zaskakuje widzów kolejnymi innowacjami. Tym razem, poza otwarciem sezonu na takiej imprezie, jaką jest PGA, wszystkich ucieszy fakt, że w tym roku będzie zorganizowany jeszcze jeden event offline. Będą to finały jesiennego sezonu, naturalnie więc udział wezmą najlepsi z najlepszych, którym uda się do nich zakwalifikować. Odbędą się one na początku grudnia. Gdzie konkretnie? Miejsce tegorocznego wielkiego finału zostanie ujawnione już niebawem.

Przez trzy dni miłośnicy gamingu będą mieli do dyspozycji najlepszy sprzęt, na którym przetestują ponad  200 gier, w tym wiele z nich przedpremierowo. Ponadto na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawią się gwiazdy YouTube i Twitch, które zagoszczą  w strefie przygotowanej przez Stars4Fans. Całość dopełnią ciekawe wydarzenia towarzyszące, takie jak koncert Epic Game Music, konferencja Game Industry Conference oraz plebiscyt CEEGA.  

Więcej:PGApga 2019