PGA 2019: Hama dla graczy

PGA 2019 to właśnie do miejsce, podczas którego firmy pokazują swoje najnowsze urządzenia. Ostatecznie niewiele jest miejsc w Polsce, które w ciągu trzech dni odwiedzi prawie 80 tys. osób. Tę okazuję wykorzystuje także Hama, która na swoim stoisku pokaże m.in. nowe myszy dla graczy: 1.000 Morph unleashed i Reaper 900 Morph (których kształt można zmieniać, a także dopasowywać do potrzeb osób prawo- i leworęcznych) oraz mechaniczną klawiaturę Exodus 900 do gier o wymaganej bardzo szybkiej reakcji. Te i inne produkty marki uRage z porfolio Hamy zobaczycie w pawilonie nr 7.  
Hama uRage

Hama uRage Morph

Mysz “oburęczna”

Precyzyjne ruchy, optymalna ergonomia i wysokie DPI – tak w skrócie można opisać premierowe myszy marki uRage. Bezprzewodowy model 1.000 Morph unleashed charakteryzuje się regulowanym DPI do 10 000, a z kolei przewodowy Reaper 900 Morph zapewnia nawet do 16 000 DPI, co przekłada się na bardzo szybki i precyzyjny ruchy kursor. Każda z myszy zbudowana jest modułowo. Cztery moduły, wyposażone w magnetyczne zapięcie pozwalają zmienić kształt gryzonia, dopasowując go do potrzeb prawo- i leworęcznych użytkowników, tworząc mysz ergonomiczną, symetryczną lub o innej wadze. Dłoń może być więc duża lub mała, gracz prawo- lub leworęczny, a mysz odnajdzie się w każdej z tych sytuacji. 1.000 Morph unleashed jest modelem bezprzewodowym, ale w zestawie znajduje się zapasowy ogonek, czyli kabel USB-C, którego można użyć do ładowania myszy nawet w trakcie gry. Obydwa urządzenia są nie tylko zgrabne, ale też ładne, za sprawą podświetlenia LED, który przy różnych poziomach DPI zmienia kolor. Osiem dowolnie konfigurowalnych klawiszy szybkiego reagowania, a także oprogramowanie do gier (programowanie makr, ustawienia profilu, oświetlenie itp.) to dodatkowe cechy obydwu modeli. Obydwa modele pojawią się w sprzedaży pod koniec października. Cena myszy: 1.000 Morph unleashed – 199 zł; a Reaper 900 Morph179 zł. 

Hama Morph

Bezgłośna klawiatura, choć mechaniczna

Mechaniczna klawiatura Exodus 900 została wyposażona przełączniki dotykowe Outemu Brown, które mają klik wyczuwalny, ale bezgłośny. To idealne rozwiązanie dla nocnych marków, tym bardziej, że Exodus 900 został wyposażony w podświetlenie RGB, które w każdej chwili można wyłączyć. Osobno steruje się podświetleniem klawiatury i boków. Życie gracza ułatwi też pokrętło regulacji głośności i natężenia oświetlenia oraz wyjmowany magnetyczny uchwyt na nadgarstek. Poza tym klawiatura została wyposażone w zintegrowaną pamięć ustawień makro i oświetlenia oraz indywidualnie programowalne standardowe klawisze, a także dodatkowe, takie jak: 6 makr i 4 multimedialne oraz w 12 multimedialnych funkcji.  Cena klawiatury, którą już można znaleźć w sklepach, 299 zł 

Hama uRage

Oprócz nowości dla graczy oraz standardowej oferty, na odwiedzających stoisko firmy Hama na PGA czekać będą konkursy z nagrodami, a także stoiska komputerowe, przy których będzie można przetestować wybrane sprzęty gamingowe serii uRage, grając w tak popularne gry, jak “League oLegends” czy “Counter Strike: GO”. | CHIP

[offers keywords=”hama+urage”]


CHIP kolejny raz gości na Poznań Game Arena. W tym roku na targach znajdzie się 220 wystawców (w tym nasza redakcja), ulokowanych w 10 pawilonach. Dla odwiedzających przygotowanych zostało 1500 stanowisk do gier.
Obecność na PGA jest więc obowiązkowa.
Czekamy na Was na PGA.
Bilety do nabycia online