PGA 2019: Strefa Ubisoftu zaprasza. Będzie się działo

Po raz pierwszy pierwszy w Polsce zwiedzający będą mogli zobaczyć demo najnowszej odsłony serii Watch Dogs. Prezentacja została przygotowana w formie pokazu kinowego i odbędzie się oczywiście podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena.
Watchdog

WatchDog

Akcja Watch Dogs Legion ma miejsce w Londynie, w niedalekiej pobrexitowej przyszłości. W kraju wzrosło bezrobocie, kryptowaluty wypierają klasyczny pieniądz. Rząd przestaje troszczyć się o obywateli, a nad Londynem władzę sprawuję prywatna organizacja militarna – Albion. Hakerska grupa DedSec mówi dość powszechnej inwigilacji i zorganizowanej przestępczości. Gracz wciela się więc w dowolną neutralną postać, działacza ruchu oporu. Zwiedzanie mrocznych zaułków Londynu, to tylko jeden z wielu bonusów tego tytułu. 

[banner slot=”text”]

W strefie Ubisoftu zorganizowanej na PGA będzie oczywiście więcej atrakcji, przede wszystkim pokazy najnowszych gier tego developera. Największą cześć strefy Ubisoftu na PGA zajmie najnowsza odsłona serii Ghost Recon, w której gracze staną do walki z ex-Duchem – Cole D. Walkerem – w którego wciela się znany z serialu Walking Dead lub Punisher – Jon Bernthal. Nie zabraknie też The Division 2 – pochodzącej z marca tego roku kontynuacja popularnego shootera RPG, która pozwala graczowi wcielić się w agenta The Division i podjąć walkę ze złowrogimi frakcjami na ulicach Waszyngtonu, który deweloperzy z Ubisoft Massivie odtworzyli w skali jeden do jeden. W strefie będzie też Anno 1800 – kolejna odsłona popularnego cyklu strategii ekonomicznych, którego rozwijaniem od 2011 roku zajmuje się studio Blue Byte software. W Anno 1800 przenosimy się w sam środek rewolucji przemysłowej.

Inne znane tytuły, które znajdziecie w strefie Ubisoftu są Just Dance, gra która obchodzi właśnie swoje 10-lecie. Na najodważniejszych i najlepszych tancerzy, którzy zdecydują się wystąpić na przygotowanym przez Ubisoft parkiecie czekają nagrody. A na koniec last, but not least Ubisoft zaprasza do udziału w Rainbow Six Siege – kooperacyjnej strzelance taktycznej, która może się pochwalić pozyskaniem 50 milionów graczy. Ponieważ jest to tytuł popularny wśród e-sportowców, Ubisoft zadbał o emocję i proponuje w swojej strefie e-sportową rywalizację. Oczywiście, będą nagrody. Dla osób lubiących “ryzyk i fizyk” i “jakoś to będzie” przewidziane jest malowanie twarzy we wzory inspirowane operatorami z gry.

 

Z kolei Ubisoft Store – sklep firmy Ubisoft na PGA zaprezentuje ekskluzywne wydania kolekcjonerskie oraz figurki z gier tj. Ghost Recon Breakpoint, The Division 2, Assassins’ Creed i innych tytułów. | CHIP


W tym roku CHIP kolejny raz będzie gościć na Poznań Game Arena. To już 13. edycja targów.
 W zeszłym roku PGA odwiedziło prawie 80 tys. fanów elektronicznej rozgrywki. W tym roku na targach znajdzie się 220 wystawców (w tym nasza redakcja), ulokowanych w 10 pawilonach. Dla odwiedzających przygotowanych zostało 1500 stanowisk do gier. Obecność na PGA jest więc obowiązkowa.
Spotkajmy się na PGA. Bilety do nabycia online. 

 

Więcej:PGApga 2019