System mikrofonów Samson Go Mic Mobile już w Polsce

Z uwagi na coraz lepsze kamery w smartfonach wielu vlogerów i youtuberów wykorzystuje je jako główny sprzęt do filmowania. Na jakość nagrania ma wpływ nie tylko obraz, ale i dźwięk. I tu właśnie z pomocą ma przyjść zestaw Samson Go Mic Mobile. W zestawie znalazłu się też kabel lightning, kable USB micro i USB-C, kabel 1/8 do podłączenia dowolnego analogowego wejścia audio oraz różnorodne akcesoria do montażu odbiornika (ramiona wspornika, zapięcia na rzepy, adapter 1/4″-20).
samson go mic mobile
samson go mic mobile

Do sprzedaży trafiły dwa zestawy. Go Mic Mobile Lavalier Wireless System, z nadajnikiem Samson PXD2 Beltpack i dookólnym mikrofonem Lavalier LM8, pozwala na bezprzewodową transmisję sygnału. Go Mic Mobile Handheld Wireless System jest z kolei wyposażony w nadajnik ręczny HXD2 firmy Samson z kapsułą Q8 Professional Dynamic Microphone. HXD2 oferuje również automatyczną regulację wzmocnienia AGC (Auto Gain Control).

[banner slot=”text”]

Do systemu można podłączyć także dodatkowy nadajnik do pracy dwukanałowej. Obydwa kanały można miksować (streaming) lub zachować na osobnych ścieżkach (postprodukcja). Producent gwarantuje zasięg mikrofonów do 30 m. Bateria litowo-jonowa pozwala na działanie do 13 godzin bez przerwy. Każdy z zestawów kosztuje 899 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta. | CHIP

Więcej:mikrofony