samson go mic mobile

System mikrofonów Samson Go Mic Mobile już w Polsce

Bezprzewodowe rozwiązanie dla mobilnych twórców.

Z uwagi na coraz lepsze kamery w smartfonach wielu vlogerów i youtuberów wykorzystuje je jako główny sprzęt do filmowania. Na jakość nagrania ma wpływ nie tylko obraz, ale i dźwięk. I tu właśnie z pomocą ma przyjść zestaw Samson Go Mic Mobile. W zestawie znalazłu się też kabel lightning, kable USB micro i USB-C, kabel 1/8 do podłączenia dowolnego analogowego wejścia audio oraz różnorodne akcesoria do montażu odbiornika (ramiona wspornika, zapięcia na rzepy, adapter 1/4″-20).

Do sprzedaży trafiły dwa zestawy. Go Mic Mobile Lavalier Wireless System, z nadajnikiem Samson PXD2 Beltpack i dookólnym mikrofonem Lavalier LM8, pozwala na bezprzewodową transmisję sygnału. Go Mic Mobile Handheld Wireless System jest z kolei wyposażony w nadajnik ręczny HXD2 firmy Samson z kapsułą Q8 Professional Dynamic Microphone. HXD2 oferuje również automatyczną regulację wzmocnienia AGC (Auto Gain Control).

Do systemu można podłączyć także dodatkowy nadajnik do pracy dwukanałowej. Obydwa kanały można miksować (streaming) lub zachować na osobnych ścieżkach (postprodukcja). Producent gwarantuje zasięg mikrofonów do 30 m. Bateria litowo-jonowa pozwala na działanie do 13 godzin bez przerwy. Każdy z zestawów kosztuje 899 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta. | CHIP