Hammer 5 Smart i Iron 3 już w sprzedaży

MyPhone Hammer 5 Smart to 2,4-calowa komórka z fizycznymi klawiszami oraz wodoodporną obudową (zanurzenie do 1,5 m na 30 minut). Do jej zalet należy nie tylko akumulator o pojemności 2500 mAh (największy w ofercie firmy). W Hammer 5 Smart znajdziemy przede wszystkim system KaiOS – trzeci największy na świecie mobilny OS. Dzięki niemu użytkownik będzie w stanie korzystać z wielu aplikacji zarezerwowanych do tej pory dla smartfonów: Facebooka, Map Google, Gmaila, YouTube’a czy WhatsAppa. Jest nawet Asystent Google choć na razie tylko w wersji angielskiej.
hammer 5 smart
hammer 5 smart

hammer 5 smart
Klasyczny telefon z możliwościami smartfonu

 

Do dodatkowych atutów HAMMERA 5 Smart należą: aparat fotograficzny 2 Mpx, HotSpot Wi-Fi dzięki, któremu telefon może pełnić rolę routera, a także gniazdo słuchawkowe, Bluetooth, GPS oraz DualSIM. Komórka jest także odporna na upadki z wysokości 1,2 m. Wewnętrzną pamięć 4GB można rozszerzyć kartami microSD do 32GB. Cena urządzenia to 329 złotych.

hammer
Hammer Iron 3 działa na Androidzie 9.0 w wersji Go

Hammer Iron 3 to z kolei wzmocniony smartfon z 5,5-calowym ekranem o rozdzielczości 720 x 1440 pikseli. Podobnie jak wcześniejszy model, Iron 3 jest również wodoodporny i pyłoodporny. Zniesie także upadek z wysokości metra. Ze względu na swoją specyfikację kierowany jest głównie dla osób, które nie chciałyby rezygnować z podstawowej funkcjonalności smartfonu, czyli surfowaniu po internecie, robieniu zdjęć czy korzystaniu z aplikacji, ale z uwagi na pracę w trudnych warunkach potrzebują wytrzymalszego urządzenia.

[banner slot=”text”]

Iron 3 działa pod kontrolą czterordzeniowego procesora MediaTek MT6580 (1,3 GHz), 1 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozszerzenia. Na pokładzie znajdziemy także akumulator o pojemności 4400 mAh oraz aparat główny 8 MP + przedni 5 MP. Niestety urządzenie nie obsługuje sieci LTE. Cena Irona 3 to 449 zł. | CHIP

Więcej:smartfony