Pomysł na prezent z Lenovo: Coś dla kreatywnych i coś dla domatorów

Z obudową o grubości zaledwie 11,9 mm, S730 to najsmuklejszy notebook z linii Yoga, z którym można pójść wszędzie, pokazać się we wszystkim i zrobić co tylko się zamarzy. Z kolei Yoga Smart Tab z Asystentem Google można nazwać spełnieniem marzeń każdego, dla kogo najlepszym relaksem jest ulubiony serial albo beztroskie surfowania po sieci w domowym zaciszu.
Pomysł na prezent z Lenovo: Coś dla kreatywnych i coś dla domatorów

Lenovo Yoga S730 – ultrasmukły notebook z charakterem

Yogę S730 można polecić każdemu, kto ceni sobie elegancję i styl. Ten notebook będzie doskonale pasował zarówno do swobodnej kreacji młodej pisarki, jak i nieskazitelnego pod każdym względem garnituru biznesmena. Dostępna w dwóch kolorach – Platinium i Iron Grey – metalowa obudowa urzeka matowym połyskiem i zarazem zapewnia podzespołom komputera doskonałą ochronę. Jest nieprawdopodobnie wręcz smukła, sprawiając, że ten notebook po prostu przyciąga spojrzenia.

Jednak elegancja, styl i piękno to dopiero początek. Yoga S730 to przede wszystkim niezwykle uniwersalne narzędzie, oferujące użytkownikowi wszystko, czego może potrzebować do rozwinięcia swojej kreatywności. Wydajny procesor Intel® Core™ i7 10 generacji zapewnia dość mocy, żeby móc swobodnie przełączać się pomiędzy kilkoma zadaniami, jednocześnie szukając informacji w przeglądarce z wieloma otwartymi kartami, konsultować swoje przemyślenia z przyjaciółmi przez czat, notować wszystko w aplikacji biurowej i do tego wszystkiego podkładać muzykę z ulubionej aplikacji streamingowej. A jeśli już mowa o muzyce – nie uwierzysz, jak doskonałe wrażenia zapewniają głośniki tego notebooka! W tak cienkiej obudowie udało się zmieścić system dźwiękowy zgodny z Dolby Atmos, wykorzystujący wirtualizację wysokości dźwięku. Czego byś nie słuchał, czy będzie to twoja playlista do pracy lub relaksu, czy ścieżka dźwiękowa najnowszego filmu, będziesz zachwycony!

Zdarza się, że wrażenie jakie robi ultralekki notebook i wygodę jego użytkowania psuje konieczność zabierania wszędzie ładowarki. Nie w przypadku Lenovo Yoga S730! Jego akumulatory wystarczają na aż 10 godzin ciągłej pracy, a kiedy będziesz odpoczywał, naładują się do 80% w ciągu zaledwie godziny dzięki technologii Rapid Charge.

Lenovo Yoga Smart Tab 10 – Tablet z Asystentem Google, który przyda ci się wszędzie

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla kogoś, kto nade wszystko ceni wygodę, jest domatorem i kocha cyfrową rozrywkę, to możesz swoje poszukiwania zakończyć w tym miejscu – przedstawiamy Yogę Smart Tab, tablet który ma wszystko, czego potrzeba do czytania, oglądania filmów i słuchania muzyki. Plus pewną niespodziankę.

Ale zacznijmy od rzeczy najważniejszych. Yoga Smart Tab ma ekran o rozdzielczości Full HD i przekątnej długości 10,1″ wykonany w technologii IPS, dzięki czemu cokolwiek byś na nim oglądał będzie wyglądało fantastycznie. Ostry obraz z soczystymi kolorami to jednak nie wszystko. W obcowaniu z tabletem bardzo ważna jest precyzja i naturalność dotyku – tą zapewnia system in-cell TDDI – oraz zdrowie użytkownika, o które dba automatyczna redukcja niebieskiego, szkodliwego dla oczu światła. Fantastyczne wrażenia dźwiękowe zapewnią z kolei zgodny ze standardem Dolby Atmos® system składający się z dwóch wysokiej jakości głośników JBL i inteligentnego wzmacniacza. Z nimi każdy film to prawdziwe przeżycie, a każdy utwór – chwila prawdziwego relaksu.

Yoga Smart Tab nie jest zwykłym tabletem, z którym nie zawsze wiadomo jak się ułożyć. Dzięki starannie zaprojektowanemu kształtowi doskonale wykonanej obudowy, można ją postawić pionowo lub na boku, położyć tak, żeby ekran nachylał się pod idealnym do oglądania kątem albo nawet… powiesić na ścianie jak obraz! Żadne inne urządzenie nie jest tak dobrze dostosowane do spełnienia każdego kaprysu użytkownika.

Pora zdradzić niespodziankę, którą skrywa ten tablet. Po otwarciu podpórki, Yoga Smart Tab uruchamia w tle Asystenta Google, który zaczyna nasłuchiwać poleceń użytkownika. Chcesz usłyszeć ulubioną piosenkę? Sprawdzić repertuar kina? Dowiedzieć się czegoś? Wystarczy, że powiesz OK Google!

Więcej:bezcatnews