Mi Points – nowe punkty sprzedaży Xiaomi

Mi Points to punkty sprzedaży urządzeń marki Xiaomi, które zostały uruchomione w już istniejących sklepach oferujących smartfony oraz sprzęt IT, RTV i AGD. Część z nich mieści się w galeriach handlowych.
Mi Points
Mi Points

Miasta, w których pojawiają się Mi Points to: Biała Podlaska, Białystok, Brodnica, Częstochowa, Darłowo, Garwolin, Gdynia, Kamień Pomorski, Kostrzyn nad Odrą, Koszalin, Kraków, Kutno, Lębork, Łowicz, Łódź, Ostrów Wielkopolski, Płock, Płońsk, Poznań, Przemyśl, Pyrzyce, Rzeszów, Siedlce, Sławno, Strzelce Krajeńskie, Szczecin, Środa Wielkopolska, Zduńska Wola, Złotów, Żuromin.

Mi Points

Mi Points będą zintegrowane ze sklepem internetowym Mi Home. Można więc zamówić przez internet, by w sklepie osobiście odebrać urządzenie.
Mi Points są wydzielonymi przestrzeniami w sklepach partnerów, w których prezentowane będą produkty Xiaomi. Chcemy w ten sposób zwiększać świadomość marki i naszych produktów w Polsce. Mamy nadzieję, że te punkty sprzedaży będą dużym ułatwieniem dla kupujących, zwłaszcza w okresie przedświątecznym – powiedział Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Do tej pory Xiaomi uruchomiło 14 własnych sklepów Mi Store w galeriach handlowych w 10 miastach: Rzeszowie, Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Olsztynie, Lublinie oraz Białymstoku. W Black Friday uruchomione zostały kolejne dwa sklepy (w Warszawie i Rzeszowie), a wkrótce otwarty ma zostać kolejny Mi Store w Gdańsku.

[banner slot=”text”]

Na stronie Mi Home cały czas trwa Black Friday, który jaki widać płynnie przeszedł przez cały weekend, w Cyber Monday. W promocyjnej cenie można kupić m.in. flagowy model Mi 8 6/128 GB Black, który jeszcze przez kilkanaście godziny kosztuje 1099 zł, zamiast 2399 zł, a skromny telefon marki Redmi 6A 2/16 GB Black można kupić już za 299 zł. Cena regularna to 499 zł.

Gdybyście planowali zakupy przy okazji przedłużonego Czarnego Piątku, lub wykorzystując Cyfrowy Poniedziałek, to pamiętajcie o stronie Fake Friday, gdzie możecie sprawdzić, jak zmieniały się ceny elektroniki w ostatnich miesiącach i czy faktycznie okazja jest okazją

Więcej:Xiaomi