Motorola Razr jednak później

Urządzenie, wycenione na 1500 dol. miał być sprzedawane w USA już 26 grudnia. W pozostałych krajach miało pojawić się w połowie stycznia.  Ale Lenovo, właściciel marki Motorola, odroczył wprowadzenie smartfonu na rynek tłumacząc, że oczekiwany popyt przewyższa podaż. Kiedy więc pojawi się nowa Motorola Razr? Nie wiadomo, opóźnienie ma być znaczące.
Motorola Razr
Motorola Razr

Motorola Razr pojawić się miała na amerykańskim rynku już 26 grudnia. Jednak firma ogłosiła, że ​​opóźnia wprowadzenie na rynek nowego Razra – zaktualizowanej wersji swojego telefonu z klapką – hitu z 2005 roku. Nowy Razr jest składany tak samo jak model z 2005 r. Różni się jednak tym od swojego antenata, że całą powierzchnię przodu pokrywa elastyczny ekran.

Dziennikarz BBC, Chris Fox, miał okazję przetestować nową Motorolę i zauważył, że mimo najszczerszych starań firmy, nie wszytko działa tak jak powinno:

Wyceniona na 1500 dol. (ok. 5700 zł) Motorola jest tańsza niż dwa już sprzedawane składane telefony, czyli Samsung Galaxy Fold (1980 dol, w polskich sklepach od 10 tys. zł) i Huawei Mate X (2400 dol, ok. 9200 zł).

[banner slot=”text”]

Każdy ze składnych telefonów miał problemy z wejściem na rynek. Samsung musiał przełożyć premierę po doniesieniach testerów o licznych problemach z ekranem. Huawei, ucząc się na błędach konkurencji, również postanowiło odłożyć datę premiery, by wykonać dodatkowe testy. Najwyraźniej tym tropem idzie Motorola. I mimo wcześniejszych zapowiedzi zdecydowała się opóźnić wprowadzenie urządzenia na rynek. Informacje o nadmiernym zainteresowaniu należy raczej potraktować jak zgrabny marketingowy zabieg. | CHIP

Więcej:Motorola