Samsung Galaxy Fold 2 – pierwsze zdjęcia prototypu

Samsung Galaxy Fold 2, czyli model składany wzdłuż krótszej krawędzi już coraz bliżej. Użytkownik serwisu społecznościowego Weibo, Wang Ben Hong, opublikował zdjęcia twierdząc, że przedstawiają prototyp składanego w poprzek smartfona Samsunga, czyli Galaxy Fold 2. Telefon bardzo przypomina najnowszą Motorolę RAZR. Według dziennika “The Korea Harald” ten model ma kosztować ok. 845 dol. czyli zdecydowanie mniej niż Motorola Razr, która została wyceniona na 1500 dolarów.
Samsung Galaxy Fold 2

i rozkładania.

Samsung Galaxy Fold

Co widać na zdjęciach? Przede wszystkim brak jakiejkolwiek grubszej krawędzi, takiej jaką ma Motorola Razr. Ekran rozciąga się na całe urządzenie. Poniżej górnej krawędzi widoczna jest kamera selfie umieszczona w ekranie. Przy złożonym telefonie aktywny będzie wyświetlacz znajdujący się tuż obok głównych aparatów. Podwójny aparat z lampą LED sugeruje, podobnie jak cena, że po Fold 2 nie należy spodziewać się parametrów flagowca. Czytnik linii papilarnych umieszczony jest po prawej stronie, wraz z przyciskiem do regulacji głośności.

Poza zdjęciami we wpisie na Weibo nie pojawiły się żadne dodatkowe informacje dotyczące tego sprzętu. The Korea Harald powołując się na “branżowe źródła” twierdzi, że prezentacji składanego Samsunga można spodziewać się w lutym, kiedy pokazana zostanie 11. edycja serii Galaxy S. | CHIP

→W naszych rankingach smartfonów na pierwszym miejscu w kategorii Power cały czas króluje Samsung Galaxy S10 Plus.