“Wiedźmin” – aktorzy opowiadają o swoich bohaterach [WIDEO]

Pierwszy z filmów to opowieść Henry’ego Cavilla, czyli serialowego. Według Cavilla Wiedźmin to połączenie typowego rycerza na białym koniu ze zgryźliwym łowcą potworów. W filmie pojawiły się też sceny, w których widzimy Jaskra, warzenie eliksirów i walka z kikimorą.
wiedźmin
wiedźmin

Oglądając kolejny materiał, tym razem poświęcony Yennefer, dowiadujemy się, że pierwszym sezonie jednym z ważnych wątków będzie proces przemiany tej ubogiej i zdeformowanej dziewczyny w potężną i piękną czarodziejkę. Widzowie, którzy nie czytali książki, poznają motywy, które towarzyszą Yennefer i jej trudny charakter. Pojawiają się też sceny magii.

Bohaterką ostatniego materiału jest Ciri. Lwiątko z Cintry gra Freya Allan. Wychowywana pod kloszem księżniczka, która marzy o innym życiu do momentu, w którym musi zmierzyć się z brutalną rzeczywistością. Jest kluczową postacią dla całego uniwersum. W drugiej minucie filmu przez chwilę na ekranie widoczny jest Maciej Musiał w roli sir Lazlo.

[banner slot=”text”]

Miłym ukłonem w stronę polskich widzów jest polski dubbing. Poza opcją z lektorem i napisami, powstanie take wersja z polskim dubbingiem. W rolę Geralta wcielił się ponownie Michał Żebrowski. Głosu Yennefer użyczy Justyna Kowalska, kwestie Ciri przeczyta Natalia Smagacka, a głosu Jaskrowi użyczy Marcin Franc.

“Wiedźmin” pojawi się na platformie Netflix już 20 grudnia. Co ciekawe, 14 grudnia w Warszawie odbędzie się specjalne wydarzenie, w którym uczestnicy będą mogli wygrać wejściówki na oficjalną premierę. A ta odbędzie się 18 grudnia. Według niepotwierdzonych informacji zobaczymy na niej reżyserów i członków obsady m.in. Henry’ego Cavilla. | CHIP