Farming Simulator 2019 za darmo

Wraz z Nowym Rokiem sklep Epic Games nie zrezygnował ze swoich słynnych promocji. Gracze nadal co tydzień otrzymują jedną lub dwie gry bezpłatnie. Taki ruch ma zachęcić do regularnego odwiedzania sklepu i korzystania z innych, płatnych ofert. Do 6-tego lutego wszyscy zainteresowani mogą pobrać produkcję Giant Software.
farming simulator 19
farming simulator 19

“Farming Simulator 19” to symulator rolniczy wydany na koniec 2018 roku. Reprezentant jednej z najpopularniejszych na świecie gier symulacyjnych pozwala zostać nowoczesnym farmerem. Gracz ma do wyboru dwie duże mapy – europejską i amerykańską. Do jego dyspozycji oddano tutaj aż 300 autentycznych pojazdów i maszyn rolniczych, w tym słynnej marki John Deeree. Poza uprawą pól można także hodować zwierzęta takie jak kury, owce, krowy czy konie. Poza kampanią jednoosobową gracze mogą także tworzyć do 8 odrębnych gospodarstw na wspólnej mapie w trybie kooperacji.

epic games store
Nadchodzące gry (fot. Epic Games Store)

Od siebie polecam Wam także zajrzeć do Epic Games Store-u 6-tego lutego. Wtedy to bowiem w ramach bezpłatnej promocji będzie można pobrać trzy świetne porty gier planszowych. “Ticket to Ride”, czyli po polsku “Wsiąść do pociągu” to strategiczna gra familijna, w której tworzymy połączenia kolejowe pomiędzy różnymi miastami. “Carcassonne” to klasyka gier kafelkowych – lekka strategia, w której punktujemy za obszary dokładane do wspólnego królestwa. Z kolei “Pandemic” to ciut bardziej zaawansowana gra, w której w roli specjalistów od chorób zakaźnych próbujemy wspólnie pokonać epidemię. | CHIP