Samsung Galaxy Z Flip: na filmie widać, jak mały jest po złożeniu

— Ben Geskin (@BenGeskin) February 2, 2020
Samsung Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip to urządzenie zdecydowanie mniejsze niż Galaxy Fold. Widać to doskonale na opublikowanym przez Bena Geskina filmie:

Krótkie, bo raptem 19-sekundowe wideo opublikowana na twitterowym koncie przedstawia model składany w pół, w wzdłuż krótszej krawędzi. Z dodatkowym małym wyświetlaczem AMOLED umieszczonym na zewnątrz. Po rozłożeniu telefon wydaje się nadmiernie długi, ale jak wiadomo, wiele jest kwestią przyzwyczajenia.

Galaxy Z Flip prawdopodobnie będzie pierwszym składany telefon, w którym zastosowany zostanie ultra cienki szklany ekran. Ma to zapobiec problemom, z którymi zmagał się pierwszy składany smartfon tej marki, czyli Galaxy Fold. W przypadku tego urządzenia użytkownicy narzekali na rozwarstwiający się ekran i jego nadmierne pofałdowanie.

Samsung Galaxy Z Flip będzie wprost konkurować najnowszą składaną Motorolą Razr. Ta trafia do sprzedaży 6 lutego. Według serwisu Cnet Samsung pokaże swój nowy składany smartfon już podczas .

Oczekuje się, że urządzenie zostanie zaprezentowane już 11 lutego, podczas tzw. Unpacked w San Francisko, czyli mówiąc inaczej konferencji, na której pokaże najnowsze swoje pomysły. Podczas Unpacked producent ma pokazać nie tylko Galaxy Z Flip, ale także, a może nawet przede wszystkim Galaxy S20 w trzech rozmiarach.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Motorola Razr – składany model wchodzi do Polski w przyszłym miesiącu