Do sieci trafiły zdjęcia unboxingu Realme X7 Max 5G

31 maja Realme ma zaprezentować nowe inteligentne telewizory, a także Realme X7 Max 5G. Tymczasem do sieci trafiły zdjęcia rozpakowanego smartfona. Sprawdźmy, co kryje się w pudełku.
Do sieci trafiły zdjęcia unboxingu Realme X7 Max 5G
Do sieci trafiły zdjęcia unboxingu Realme X7 Max 5G

Realme X7 Max 5G rozpakowany przed premierą

Realme X7 Max 5G zostanie oficjalnie zaprezentowany już za kilka dni, jednak jak to zwykle bywa, już możemy sprawdzić, co kryje w sobie pudełko z tym modelem. Zdjęcia pokazują, że smartfon zapakowany będzie w białe opakowanie, a w środku znajdziemy etui z TPU, skróconą instrukcję obsługi, narzędzie do wyjmowania karty SIM, ładowarkę 50 W i kabel do ładowania. Oczywiście nie zabrakło ujęć samego telefonu.

Czytaj też: Nowy Lenovo Yoga Pad Pro spełni nawet funkcję drugiego monitora

Zobaczcie sami, jak to wszystko się prezentuje.

Zdjęcia opublikował jeden z moderatorów na stronie społeczności Realme wraz z obietnicą, że przez następne dni, aż do premiery, będzie ujawniać kolejne szczegóły.

Co wiemy o samym telefonie?

Realme X7 Max 5G wyposażony w ekran Super AMOLED o rozdzielczości FHD +, częstotliwości odświeżania 120 Hz i jasności do 1000 nitów. Jeśli chodzi o procesor to w smartfonie zamontowano Dimensity 1200. Do wyboru będą dwie wersje konfiguracji pamięci  8 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB RAM + 256 GB pamięci wewnętrznej.

Czytaj też: Premiera Realme Narzo 30 5G w Europie

Z tyłu znajdziemy 64 Mpix aparat główny, 8 Mpix dodatkowy obiektyw i 2 Mpix czujnik makro. Nie ma informacji o aparacie z przodu, ani o pojemności baterii (plotki mówią o 4500 mAh). Wiadomo jednak, że technologia szybkiego ładowania 50 W ma zapewnić 50-procentowe naładowanie w zaledwie 16 minut. Według spekulacji cena ma zaczynać się od około 399 dolarów.

Dokładne informacje poznamy zapewne w kolejnych dniach, gdy moderator społeczności Realme ujawni kolejne szczegóły na temat Realme X7 Max 5G.