Do sieci trafiły zdjęcia unboxingu Realme X7 Max 5G

Do sieci trafiły zdjęcia unboxingu Realme X7 Max 5G

31 maja Realme ma zaprezentować nowe inteligentne telewizory, a także Realme X7 Max 5G. Tymczasem do sieci trafiły zdjęcia rozpakowanego smartfona. Sprawdźmy, co kryje się w pudełku.

Realme X7 Max 5G rozpakowany przed premierą

Realme X7 Max 5G zostanie oficjalnie zaprezentowany już za kilka dni, jednak jak to zwykle bywa, już możemy sprawdzić, co kryje w sobie pudełko z tym modelem. Zdjęcia pokazują, że smartfon zapakowany będzie w białe opakowanie, a w środku znajdziemy etui z TPU, skróconą instrukcję obsługi, narzędzie do wyjmowania karty SIM, ładowarkę 50 W i kabel do ładowania. Oczywiście nie zabrakło ujęć samego telefonu.

Czytaj też: Nowy Lenovo Yoga Pad Pro spełni nawet funkcję drugiego monitora

Zobaczcie sami, jak to wszystko się prezentuje.

Zdjęcia opublikował jeden z moderatorów na stronie społeczności Realme wraz z obietnicą, że przez następne dni, aż do premiery, będzie ujawniać kolejne szczegóły.

Co wiemy o samym telefonie?

Realme X7 Max 5G wyposażony w ekran Super AMOLED o rozdzielczości FHD +, częstotliwości odświeżania 120 Hz i jasności do 1000 nitów. Jeśli chodzi o procesor to w smartfonie zamontowano Dimensity 1200. Do wyboru będą dwie wersje konfiguracji pamięci  8 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB RAM + 256 GB pamięci wewnętrznej.

Czytaj też: Premiera Realme Narzo 30 5G w Europie

Z tyłu znajdziemy 64 Mpix aparat główny, 8 Mpix dodatkowy obiektyw i 2 Mpix czujnik makro. Nie ma informacji o aparacie z przodu, ani o pojemności baterii (plotki mówią o 4500 mAh). Wiadomo jednak, że technologia szybkiego ładowania 50 W ma zapewnić 50-procentowe naładowanie w zaledwie 16 minut. Według spekulacji cena ma zaczynać się od około 399 dolarów.

Dokładne informacje poznamy zapewne w kolejnych dniach, gdy moderator społeczności Realme ujawni kolejne szczegóły na temat Realme X7 Max 5G.