Lepiej nie instalować iOS 14.6

Udostępniona kilka dni temu aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów okazuje się przynosić więcej problemów niż pożytku. Na co skarżą się użytkownicy w związku z iOS 14.6?
bramki sms
bramki sms

Niezbyt korzystna aktualizacja iOS 14.6

Aktualizacje, w teorii, powinny przynosić ulepszenia i pożądane poprawki, które mają usprawnić działanie urządzeń. W praktyce wygląda to nieco inaczej, bo często się zdarza, że przynoszą one sporo szkód. Aktualizacyjna wpadka przydarzyła się właśnie Apple, które kilka dni temu udostępniło iOS 14.6.

Czytaj też: Błąd w iOS zmusza do wystawiania aplikacjom dobrych ocen?

W mediach społecznościowych, zarówno zagranicznych jak i polskich pojawiło się wiele skarg na problemy, jakie przyniosła najnowsza wersja softu. Przede wszystkim mówi się znacznym skróceniu czasu działania baterii. Podobnie było w przypadku 14.5.1, jednak teraz, według słów użytkowników, jest jeszcze gorzej.

Ale to nie wszystkie problemy, jakie sprawia iOS 14.6. Pojawiające się w sieci skargi mówią również o problemach z przegrzewaniem się urządzeń i to niezależnie od tego, jak się z nich korzysta. Wskazywali na to, że problem występował także wtedy, gdy iPhone przez kilka godzin był nieużywany. Nic więc dziwnego, że użytkownicy telefonów Apple obawiają się o swoje baterie, gdyż takie rzeczy mogą źle wpłynąć na ich stan.

Czytaj też: Premiera Oppo Enco Free2, czyli tania alternatywa dla poprzednika

Co ciekawe powyższe problemy zauważane są głównie na nowszych smartfonach, bo na starszych… wydajność po aktualizacji wzrosła. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich użytkowników.