Netia ma abonamenty z 5G. Ceny są uczciwe

Netia wprowadza do oferty nowe abonamenty głosowe z obsługą sieci 5G. Dla osób posiadających już usługi w sieci, ceny wyglądają bardzo korzystnie.
Netia ma abonamenty z 5G. Ceny są uczciwe

Netia prezentuje abonamenty głosowe z 5G

W ofercie Netii pojawiły się cztery nowe abonamenty, ale tylko dwa z nich pozwalają na korzystanie z sieci 5G.

Podstawa oferty jest dosyć standardowa. Dostajemy do dyspozycji nielimitowane rozmowy, wiadomości (SMS i MMS) oraz pakiet internetowy. Z usług możemy korzystać jak w kraju, w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Czytaj też: Chiny stworzyły 20-lufowy karabin Gatlinga. Normą są wersje 6- i 7-lufowe

W ramach promocji przez dwa miesiące za darmo do każdego abonamentu dodawana jest usługa Bezpieczny Smartfon, później jej koszt to 3 zł miesięcznie. Również w każdej opcji dostajemy trzy miesiące abonamentu gratis jeśli zdecydujemy się przenieść swój numer do Netii.

Szczegóły oferty wyglądają następująco:

Niższa cena dotyczy osób, które już korzystają z usług Netii. W takim przypadku ceny taryf Super oraz VIP wypadają naprawdę bardzo solidnie. Do dnich dodatkowo dostajemy za darmo dostęp do serwisu muzycznego Tidal.

Czytaj też: Stacja bazowa 5G nie jest infrastrukturą krytyczną. Finlandia daje dobry przykład

Internet mobilny z 5G w Netii

Netia przygotowała też bogate oferty Internetu mobilnego z 5G. Dosłownie bogate, bo w tańszej mamy do dyspozycji 500 GB Internetu miesięcznie, a w droższej 1000 GB. Ceny są spore, odpowiednio 100 oraz 200 zł miesięcznie. Jeśli dobierzemy do tego router – Huawei 5G Pro2, ceny wzrastają do 130 oraz 230 zł miesięcznie.

Tutaj również obowiązuje promocja trzech miesięcy za darmo przy przeniesieniu numeru z innej sieci.