Nowe pakiety Audi Competition, pakiety Audi Competition Plus, Audi Competition

Nowe pakiety Audi Competition dorzucają więcej stylu do wielu modeli

Audi ogłosiło właśnie nowe pakiety Audi Competition, które zapewniają kilku modelom jeszcze więcej charakteru, stylu i elegancji pomieszanej z agresywnością. Sporo rozbija się bowiem głównie o czarne dodatki i węglowe wstawki w ramach pakietu S Line Competition i S Line Competition Plus.

Na samym początku warto podkreślić, że w obu przypadkach oferta obejmuje głównie rynek europejski, a przynajmniej na ten moment. Po te unikalne, nowe wykończenia mogą sięgnąć modele takie jak: Audi A4, A5, Q7 i Q8 z 2022 roku już tego lata. Sporo mamy jednak do omówienia, więc zaczynajmy, choć wielu może zawieść fakt, że ta nowość Audi, to po części recykling.

Czytaj też: Nadchodzi smartwatch Meizu i wygląda… znajomo. Zobaczcie rendery

Pakiet Competition Plus wykorzystuje po prostu zewnętrzne dodatki z S Line i uzupełnia je o czarne elementy kratki, a w tym wszystkie finy, obramówkę i pierścienie Audi. Obudowy lusterek i wstawki na drzwiach mają z kolei wykończenie z włókna węglowego, a za felgami znajdują się czerwone zaciski hamulcowe. Całość zmian dopełniają lampki, wyświetlające logo S na ziemi. Teraz zaczyna się zabawa.

Jak podobają się Wam te nowe pakiety Audi Competition?

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 Ultra jako główna kamera przy nagraniu teledysku

W Q8 pakiet Competition Plus sprawia, że ​​części osłony chłodnicy mają błyszczące czarne wykończenie, a przedni zderzak zyskuje kilka elementów węglowych. Dodatkowo pakiet uzupełnia oba modele w 21-calowe felgi, ale chętni mogą sięgnąć po 23-calówki w przypadku Q8 i 22-calówki w Q7. Wewnątrz pakiet dorzuca karbonową wstawką wizualną na dźwignię zmiany biegów, a opcjonalnie może zapewnić kabinie czerwone szwy ozdobne na siedzeniach i kierownicy. Cena? Kolejno 84500 i 78170 euro za Q8 i Q7.

Jeśli idzie o dodatki tych pakietów dla A4 i A5, to w A4 S Line Competition pakiet dorzuci na pokład zaciemnioną kratkę i przedni rozdzielacz z S4 razem z 19-calowymi kołami. Pakiet oznaczony „plusem” zapewni dodatkowo reflektory LED, czarne obudowy lusterek i podświetlane progi drzwi. Podobnie sprawa będzie miała się z A5, choć wydanie coupe sięgnie po 20-calowe koła.

Czytaj też: Test ROG Claymore II Asusa. Trzy drogie klawiatury w jednym

W kwestii cen A4 S Line Competition będzie kosztować 38250€, a S Line Competition Plus – 45400€, podczas gdy w przypadku A5 wynoszą one odpowiednio 43200 i 49600 euro. Podobają się? Dodatki, nie ceny!