Nowe urządzenia OnePlus Nord ułatwią dostęp do 5G

CEO OnePlus, Pete Lau wystosował list, w którym zapowiada rozszerzenie portfolio OnePlus Nord o nowy model urządzenia, a także inne nowości dotyczące linii produktów Nord. Co takiego nas czeka?
Nowe urządzenia OnePlus Nord ułatwią dostęp do 5G
Nowe urządzenia OnePlus Nord ułatwią dostęp do 5G

5G łatwiej dostępne dzięki nowym urządzeniom OnePlus Nord

OnePlus nie przestaje przeć naprzód i zwalniać tempa, zwłaszcza jeśli chodzi o linię produktów Nord, która została wprowadzona na rynek w zeszłym roku. W swoim liście Pete Lau, CEO OnePlus, zwrócił uwagę, że seria już w dniu otwarcia w Europie i Indiach osiągnęły najwyższą sprzedaż w historii firmy. Zaś debiut OnePlus Nord N10 5G i N100 w Ameryce Północnej przyniósł tym modelom miano jednych z najbardziej przystępnych cenowo smartfonów 5G.

To jednak dopiero początek, bo i w tym roku OnePlus ma zamiar dostarczyć klientom atrakcyjne urządzenia w przystępnej cenie opierając swoją strategię na potrzebach użytkowników. Portfolio OnePlus Nord zostanie rozszerzone o nowe modele: dostępny w Europie i Indiach OnePlus Nord CE 5G i nowy model z serii N dostępny w Ameryce Północnej – OnePlus Nord N200 5G.

Czytaj też: Xiaomi Poco M3 Pro 5G 64 GB od jutra w sprzedaży, ale tylko w Plusie

„CE” w OnePlus Nord CE 5G oznacza „Core Edition” czyli „Wersja Podstawowa”. Będzie to urządzenie spełniające najważniejsze funkcje i oferujące najlepsze wrażenia. Nie zabraknie znanych z oryginalnego Nord’a elementów, ale pojawi się też wiele nowych funkcji i to w przystępnej cenie.

Pete Lau podkreśla, że OnePlus w Ameryce Północnej bardzo aktywnie działa na rzecz rozpowszechniania sieci piątej generacji, a OnePlus Nord N200 5G jest tego przykładem. Smartfon ma umożliwić jeszcze większej liczbie osób cieszyć się szybkim działaniem sieci 5G.

Czytaj też: Dizo Star już po certyfikacji. Chętni na smartfonowy detoks od marki Realme?

Europejska i Indyjska premiera OnePlus Nord CE 5G została zaplanowana na 10 czerwca. Pozostaje więc czekać na informacje na temat tego modelu, bo jesteśmy ciekawi, co takiego ma nam do zaoferowania OnePlus tym razem.