Nowości od Realme nadchodzą, a na ich czele Watch 2 Pro

Smartwatch Realme Watch 2 Pro wraz z innymi gadżetami takimi jak Pocket Bluetooth Speaker, Buds Wireless 2, czy Buds Wireless 2 Neo zostaną zaprezentowane w Malezji już w czwartek 20 maja. Sprawdźmy w takim razie, co ujawniają nam udostępnione zdjęcia zapowiadające nowości od Realme.
Nowości od Realme, Realme Watch 2 Pro, Realme Pocket Bluetooth speaker, Realme Buds Wireless 2, Realme Buds Wireless 2 Neo
Nowości od Realme, Realme Watch 2 Pro, Realme Pocket Bluetooth speaker, Realme Buds Wireless 2, Realme Buds Wireless 2 Neo

Firma w zeszłym miesiącu wypuściła smartwatch Realme Watch 2, a teraz zamierza wypuścić jej wersję Pro. Co więc nas czeka w ulepszonej wersji? Tego jeszcze do końca nie wiemy, ale według certyfikatu FCC ten smartwatch będzie mógł pochwalić się wyższą pojemnością baterii w przeciwieństwie do Watch 2, który to oferuje 315 mAh. Wersja Pro ma zaszczycić nas baterią o pojemności 390 mAh. Jeśli mowa o jego wyglądzie to, zwiastun w formie grafiki pokazuje nam podobieństwo pomiędzy tymi dwoma modelami i zwłaszcza pod kątem ekranu.

Czytaj też: Spójrzcie na nowe gamingowe słuchawki ROG Cetra II Core od Asusa

Kolejne urządzenie, czyli Realme Pocket Bluetooth Speaker (przenośny głośnik Bluetooth) został stworzony on na kształt “pigułki” w przeciwieństwie do dostępnego od dawna głośnika Realme Cobble. Zapowiedź ujawnia też przymontowaną do niego smycz, która ma za zadanie ułatwić nam jego noszenie.

Czytaj też: Oficjalne nagranie Android 12 wyciekło. Wiemy co przyniesie nowy system

Z kolei słuchawki Realme Buds Wireless 2 mają być następcą Realme Buds Wireless z 2019 roku oraz lepszą wersją Buds Wireless 2 Neo, o których to wiemy już troszkę więcej. Ponownie dzięki certyfikacji FCC. Wedle tych informacji są one wyposażone w 11,2-milimetrowe przetworniki o podbitym basie oraz baterię o pojemności 150 mAh, która ma zapewnić do 17 godzin odtwarzania. Co więcej, te słuchawki obsługują ponoć łączność Bluetooth 5.0, a także otrzymały certyfikat wodoodporności o stopniu IPX4. Oprócz tego wiemy, że będą dostępne w sprzedaży (premiera w Polsce pozostaje tajemnicą) w kolorze: niebieskim, zielonym oraz czarnym.