Orange Flex ma już dwa lata i rozdaje prezenty

Orange Flex jest na rynku już od dwóch lat. Z tej okazji operator przygotował klientom prezenty, promocje i… jeszcze więcej prezentów.
Orange Flex ma już dwa lata i rozdaje prezenty

Kody promocyjny i rabaty na oferty Orange Flex

Osoby, które zdecydują się na ofertę Orange Flex, z okazji jej drugich urodzin mogą liczyć na rabat na miesięczną opłatę. Przez pierwsze trzy miesiące, jej wysokość będzie wynosić 1 zł miesięcznie. Oczywistą opcją wydaje się najdroższa oferta, w której obok nielimitowanych rozmów i wiadomości do dyspozycji jest 100 GB Internetu i dostęp do sieci 5G. Później można ją w dowolnym momencie zmienić na tańszą.

Kolejną promocją są rabaty w sklepie internetowym. Tutaj nie znamy jeszcze szczegółów, ale Orange zapowiada zegarki dodawane za darmo do zakupu smartfonów.

Trzecia promocja to kody promocyjne, ukryte w mediach społecznościowych. Jeśli nie macie czasu na wycieczkę na Facebooka i Instagram, prezentujemy je poniżej:

  • TORT – pakiet 20 GB na 30 dni,
  • STOLAT – usługa Game Pass za darmo na 30 dni,
  • URODZINY2 – usługa Video Pass za darmo na 30 dni,
  • PREZENT – usługa Music Pass za darmo na 30 dni.

Kody należy wpisać w aplikacji Orange Fles z zakładce Mój Profil i Kody Promocyjne.

Dwa lata Orange Flex

Orange Flex, wbrew pozorom i stałej miesięcznej opłacie, jest pozycjonowany jako oferta na kartę. W ciągu dwóch lat działania zgromadziła ponad 100 tys. aktywnych klientów, z czego 15% z nich korzysta z wirtualnych kart eSIM. 1/3 klientów Flexa należy do Klubu Flex, oferującego różnego rodzaju zniżki i promocje, a co piąty klient aktywował ofertę z polecenia.

Największą popularnością cieszy się oferta kosztująca 30 zł miesięcznie, w której obok nielimitowanych rozmów i wiadomości co miesiąc jest do wykorzystania 30 GB Internetu.

Pracownicy Biura Obsługi Klienta Orange często żartują i składając sobie życzenia urodzinowe życzą Stu lat w Orange! W przypadku Flexa można to powiedzieć bez złośliwości i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.