Ktoś chętny na przerdzewiałe dodatki do nowego Defendera?

Chcecie pokazać, że jesteście twardzielami z krwi i kości, a ze swoim samochodem podbijaliście nie jeden teren? Przerdzewiałe dodatki do nowego Defendera mogą w tym Wam pomóc, choć nie gwarantuję spektakularnych sukcesów.
przerdzewiałe dodatki do nowego Defendera, Defender 2021, rdza Defender
przerdzewiałe dodatki do nowego Defendera, Defender 2021, rdza Defender

Ludzie kupują wyglądające na znoszone spodnie, skórze kurtki i specjalnie postarzane meble, więc może i chętni na nowego Defendera przyjmą te przerdzewiałe dodatki z uśmiechem na twarzy? Na to przynajmniej ma nadzieję nie firma odpowiadająca za samego Land Rovera Defendera, a Heritage Customs.

Czytaj też: Elektryczny Subaru Solterra zapowiedziany z Toyotą w tle

Przerdzewiałe dodatki do nowego Defendera

Kto nie walczył z rdzą w starym gracie, ten nie zna prawdziwego życia, a komu nie przynajmniej raz stopa nie przebiła przeżartego podwozia za kierownicą, ten ma szczęście. Oczywiście żartuje – dbajcie o swoje samochody i walczcie z rdzą, bo im szybciej pozbędziecie się problemu, tym lepiej dla całego podwozia i nadwozia. Jednak jeśli rdza Wam nie przeszkadza, a wizja skomponowania jeszcze większej liczby podobnym elementów kusi, to Heritage Customs ma coś dla Was.

Firma oferuje bowiem zardzewiałe boczne otwory wentylacyjne i akcenty na masce do zamontowania na pokładzie nowego Defendera 2021, a jak sama twierdzi, wcale nie znalazła ich na wysypisku, a wyprodukowała je z użyciem “rewolucyjnej technologii wiązania metalu na rynku części zamiennych”. Ten nowy proces metalurgiczny pozwala firmie Heritage na malowanie wszystkich rodzajów metalu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, natryskując na nie po prostu cienką warstwę metalu, który zachowa swój kształt i właściwości na dobre 20 lat.

Czytaj też: Najnowszy patent Forda zdenerwuje każdego. Pozostaje jedynie prosić i narzekać

Wierzymy oczywiście firmie Heritage Customs, że i te elementy do Defendera stosownie wyprodukowała, bo po naniesieniu na element warstwy metalu, po prostu, zamiast go wykończyć, przyspieszyła jego utlenianie, które może zatrzymać w dowolnym momencie, a następnie uszczelnić metal przed dalszą korozją. To więc swoisty hardcorowy zamiennik na akcenty z brązu, o którym wypowiedział się główny zainteresowany.

Oczywiście efekt zardzewiałych elementów zewnętrznych można również zastosować na kołach lub biżuterii we wnętrzu. Połączenie wszystkich elementów i materiałów tworzy imponujący i odważny wygląd tego modelu Heritage Customs.– powiedział współzałożyciel Heritage Customs, Jan-Pieter Kroezen.

Czytaj też: Zwiastun Volkswagena Polo GTI 2021 zapowiada najlepsze odświeżone Polo

Niestety rdzy wiele tutaj nie uświadczymy, a szkoda, bo jeśli już sięgać po taką awangardę, warto iść na całość. Musicie bowiem wiedzieć, że widoczny wyżej na zdjęciach Land Rover Defender został stworzony specjalnie na zamówienie pewnego klienta, który zażyczył sobie też zmian wewnątrz. Nic jednak nie szkodzi, żeby zamówić jednego równieżdla siebie.