To ponoć rzeczywiste rendery serii Huawei P50

Na Twitterze zostały właśnie opublikowane rendery, które ujawniły nam co nieco informacji na temat najnowszej, nadchodzącej wielkimi krokami na rynek serii Huawei P50. Dowiedzmy się w takim razie, co kryją za sobą udostępnione zdjęcia.
Huawei P50 specyfikacja, P50, Huawei P50
Huawei P50 specyfikacja, P50, Huawei P50

Rendery zostały opublikowane na Twitterze przez użytkownika @RODENT950, który to zapewnia nas, że grafiki przedstawiają rzeczywisty wygląd smartfona. Na zdjęciach możemy zobaczyć urządzenie w złotym odcieniu, który sprawia, że całość prezentuje się naprawdę elegancko, ale to nie jest szczególnie ważne. Ten tytuł należy się jego układowi aparatów, które zostały uchwycone na renderze.

Dostrzegamy więc dwa duże pierścienie, gdzie w tym górnym zostały umiejscowione trzy obiektywy (najpewniej szerokokątny, ultraszerokokątny oraz pomocniczy), a w tym dolnym dodatkowa lampa błyskowa LED z pojedynczą soczewką. Mówi się, że to ona może grać pośród tych aparatów pierwsze skrzypce, mając ogromną matrycę. Na renderach widzimy lekko zakrzywiony tylny panel, a także przyciski on/off oraz te do regulacji głośności umiejscowione na prawym boku. Natomiast na górze znajduje się mikrofon, głośnik oraz port podczerwieni.

Smartfon może posiadać teleobiektyw, lecz na moduł peryskopowy nie możemy liczyć z całą pewnością, co sugeruje jeden z użytkowników Twittera (poniżej) w komentarzu po przybliżeniu jednego z udostępnionych zdjęć. Tak więc wedle spekulacji, zamiast peryskopowego aparatu możemy doczekać się po prostu jednostki ze zmienną optyką. Sam smartfon, na którego patrzymy, jest prawdopodobnie tym podstawowym wariantem z serii Huawei P50, czyli modelem P50.

Model P50 może otrzymać aż 1-calową matrycę pośród czterech jego kamer

Seria Huawei P50 według plotek ma pojawić się jeszcze w maju lub czerwcu i oczekuje się, że prezentacji mają doczekać się aż trzy modele. Smartfon P50 ma być wyposażony w 6,3-calowy wyświetlacz z wyśrodkowanym aparatem do selfie, a na jego pleckach ma znaleźć się 1-calowa matryca IMX 800 firmy Sony.