Spójrzcie na nowe gamingowe słuchawki ROG Cetra II Core od Asusa

Rynek gier mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie, co potwierdzają coraz liczniejsze smartfony z myślą o grach i peryferia. Wśród tych najnowszych uplasowały się właśnie nowe gamingowe słuchawki mobilne ROG Cetra II Core firmy Asus.
gamingowe słuchawki ROG Cetra II Core, ROG Cetra II Core, ASUS ROG Cetra II Core,
gamingowe słuchawki ROG Cetra II Core, ROG Cetra II Core, ASUS ROG Cetra II Core,

Firma Asus, a dokładniej mówiąc jej oddział Republic of Gamers ma w kwestii wyposażenia dla graczy wiele do powiedzenia. Od lat produkty sygnowane logiem ROG trafiają na nasze blaty i do naszych zestawów komputerowych. Cała oferta Asus ROG sięga od zasilaczy po płyty główne i na kartach graficznych kończąc, a dzięki całej masie peryferiów, każdy z nas może sobie skompletować praktycznie cały sprzęt gamingowy z wszechobecnym logo tej firmy.

Czytaj też: Wycieki ujawniły kolejne karty graficzne AMD. Jest Navi 24 i RX 6600

Żeby tego było mało, Asus ma też na rynku swoje gamingowe smartfony ROG Phone, których najnowszym przedstawicielem jest ROG Phone 5, więc jak tu nie obdarzyć zaufaniem nowych słuchawek ROG Cetra II Core? Oczywiście przeznaczonych dla graczy, co jasno sugeruje jeśli nie pochodzenie, to czarno-czerwony design.

Co mają do zaoferowania ROG Cetra II Core Asusa?

Tym, czym Asus chwali się najbardziej w ROG Cetra II Core, są zdecydowanie same dynamiczne, neodymowe 9,4-milimetrowe przetworniki Asus Essence. Te wyprodukowano z płynnej gumy silikonowej (LSR) i dzięki m.in. temu zapewniają ponoć nienaganną jakość dźwięku z soczystym bassem. Poniekąd potwierdza to 32-ohmowa impedancja z pasmem od 20 Hz do 40 kHz, ale jak wiemy, określanie tego pasma przez producentów daje wiele do życzenia.

Czytaj też: Jak działa Ray Tracing? O rodzajach śledzenia promieni i roli rdzeni RT

Względem swoich poprzedników, czyli ROG Cetra Core zyskały wspomniany nowy rodzaj membrany i lekki korpus z aluminium, zachowując wbudowany w prosty kontroler mikrofon. Chociaż ewidentnie kierowane do graczy mobilnych, ważące 18 gramów ROG Cetra II Core pozwolą cieszyć się dźwiękiem na wszystkich platformach z portem jack 3,5 mm, a więc konsolach nowej generacji, smartfonach, czy komputerach wszelakiej maści.

Czytaj też: Test pięciu modeli GeForce RTX 3060 Ti

W zestawie ROG Cetra II Core znajdziemy zarówno etui podróżne, jak i trzy pary różnego rodzaju gumek silikonowych oraz “haczyków”, poprawiających stabilność słuchawek w uszach. Nie zabraknie też instrukcji, wyjątkowych nakładek z pianki dla lepszej izolacji oraz dopasowania i adaptera z jednego 4-polowego jack 3,5 na dwa 3-polowe specjalnie z myślą o PCtach.