Specyfikacja Realme Narzo 30 wyciekła. Znamy też datę premiery

Nowy smartfon Narzo 30 dołączy wkrótce jako podstawowy wariant do wypuszczonych już wcześniej na rynek modeli Realme, czyli do Narzo 30A i Narzo 30 Pro 5G. Wspominamy o tym, bo dziś, dzięki udostępnionemu wideo na YouTube, dowiedzieliśmy się przedpremierowo o jego specyfikacji.
Realme Narzo 30, Narzo 30, premiera Realme Narzo 30, specyfikacja Realme Narzo 30
Realme Narzo 30, Narzo 30, premiera Realme Narzo 30, specyfikacja Realme Narzo 30

Prezentacja nowego Narzo 30 odbędzie się 18 maja o godzinie 12:00 czasu lokalnego w Malezji, którą będziemy mogli oglądać na oficjalnej stronie Facebooka firmy Realme. Teraz natomiast przekonajmy się, co wiemy na temat specyfikacji nadchodzącej nowości.

Według źródeł smartfon będzie zasilany przez układ Helio G95, współpracujący z 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz 64, lub 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Z kolei systemem będzie najnowszy Android 11 z autorską nakładką graficzną Realme w wersji 2.0.

Ponadto urządzenie posiada baterię o pojemności 5000 mAh z obsługą ładowania o mocy 30 W, która według zapowiedzi ma naładować nam smartfon od zera do 50 procent w ciągu 25 minut. Narzo 30 jest wyposażony również w 6,5-calowy wyświetlacz LCD Full HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz i zamontowany z boku czytnik linii papilarnych, podczas gdy na jego dolnej krawędzi znajdzie się wejście jack 3,5 mm. Jeśli chodzi o opcje kolorystyczne, to według udostępnionych zdjęć przez Realme, wybór ograniczy się do dwóch kolorów.

Jak z kolei prezentują się aparaty w tej nowości? Przedwczesna specyfikacja Realme Narzo 30 wspomina o potrójnej konfiguracji kamer na tyle, z czego ta główna posiada 48 Mpx matrycę, obok której mieszczą się 2 Mpx jednostki do zdjęć makro i portretów. Na przodzie smartfonu znalazł się z kolei 16-Mpx aparat.

Jeśli jeszcze wam mało możecie spojrzeć na udostępniony na YouTubie filmik z udziałem smartfona Narzo 30, który znajdziecie poniżej.