Spotify startuje z kolejną promocją na plan Premium

Po raz kolejny szwedzki serwis muzyczny oferuje promocję na dostęp do Spotify Premium. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć darmowy dostęp na 3 miesiące? Niewiele.
Spotify startuje z kolejną promocją na plan Premium

3 miesiące Spotify premium za darmo

Spotify to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingujących muzykę. Można tam znaleźć również bardzo dużo interesujących podcastów, więc nic dziwnego, że tak wiele osób chętnie z niego korzysta. Sporym plusem jest również fakt, że można w serwisie słuchać treści za darmo, choć trzeba przy okazji cierpliwie znosić reklamy.

Czytaj też: Błąd w iOS zmusza do wystawiania aplikacjom dobrych ocen?

Spotify oferuje kilka opcji subskrypcji:

  • Plan indywidualny – 19,99 zł/miesiąc
  • Plan Duo (2 konta) – 24,99 zł/miesiąc
  • Plan Family (do 6 kont) – 29,99 zł/miesiąc
  • Plan Student – 9,99 zł

Ceny nie są więc wygórowane, ale jeśli i tak chcecie zaoszczędzić, to nic prostszego. Wystarczy do 22 czerwca skorzystać z nowej promocji, w ramach której otrzymamy 3-miesięczny dostęp do Spotify Premium zupełnie za darmo. Jedynym haczykiem jest fakt, że oferta skierowana jest do osób, które nigdy wcześniej nie miały konta Premium w serwisie. Czyli, po prostu trzeba założyć zupełnie nowe konto.

Czytaj też: Premiera Oppo Enco Free2, czyli tania alternatywa dla poprzednika

W zamian dostaniemy treści nieprzerywane reklamami, możliwość pobierania i słuchania utworów bez dostępu do Internetu czy pomijanie utworów bez limitu. Warto się więc pospieszyć i skorzystać z promocji, póki jest dostępna.