T-Mobile oferuje bezpłatną usługę lokalizacyjną „Gdzie jest dziecko”

W ramach Happy Fridays T-Mobile przygotowało dla rodziców promocję, w ramach której mogą za darmo odebrać usługę „Gdzie jest dziecko”. Prezent jest bezpłatny na 30 dni.
T-Mobile oferuje bezpłatną usługę lokalizacyjną „Gdzie jest dziecko”

Odbierz bezpłatną usługę lokalizacyjną „Gdzie jest dziecko” od T-Mobile

Kiedy na dworze robi się w końcu coraz cieplej chętnie wychodzimy z domu. Dotyczy to zarówno dorosłych jak i dzieci, które więcej czasu spędzają z rówieśnikami na świeżym powietrzu. Dla rodziców, którzy nie chcą się niepokoić o to, gdzie znajduje się ich pociecha T-Mobile przygotowało specjalny prezent w ramach akcji Happy Fridays – usługę „Gdzie jest dziecko” do przetestowania za darmo na 30 dni.

Czytaj też: Błąd w iOS zmusza do wystawiania aplikacjom dobrych ocen?

Usługa umożliwia sprawdzenie za pomocą strony internetowej, SMS lub dedykowanej aplikacji gdzie znajduje się dziecko. Dzięki temu, że funkcja wykorzystuje GPS można zlokalizować zarówno smartfona jak i tradycyjny telefon komórkowy. T-Mobile podkreśla, że „Gdzie jest dziecko” działa również wtedy, gdy dziecko znajduje się np. w kinie.

Czytaj też: Premiera Oppo Enco Free2, czyli tania alternatywa dla poprzednika

Prezent można odebrać od dziś, 28 maja do 30 maja, a usługa pozostanie darmowa na 30 dni. Potem jej koszt wynosi 6,15 zł miesięcznie, ale można z niego zrezygnować w każdej chwili. Prezent aktywować można w aplikacji Mój T‑Mobile” i dostępny jest dla użytkowników abonamentowych T‑Mobile (taryfa T), jak i klientów ofert na kartę (Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz MIX (Frii Mix).