Wiemy, kiedy oficjalnie zadebiutuje Huawei P50

Z niecierpliwością czekamy na dwie największe nowości od Huawei – prezentację HarmonyOS i premierę Huawei P50. Wszystko wskazuje, że firma ujawni je tego samego dnia.
Wiemy, kiedy oficjalnie zadebiutuje Huawei P50

Kiedy premiera Huawei P50?

Plotki i przecieki o Huawei P50 towarzyszą nam już od wielu miesięcy, a każda kolejna tylko podsyca oczekiwanie na tego flagowca. Dowiedzieliśmy się już, że smartfon nie będzie działał na Androidzie tylko od razu dostanie HarmonyOS i to w globalnej wersji, więc Huawei nie ograniczy się na początku tylko do Chin. W końcu jednak dowiedzieliśmy się, kiedy P50 zadebiutuje i okazuje się, że nastąpi to o wiele szybciej, niż przypuszczaliśmy.

Czytaj też: Pojawiła się prawdopodobna lista urządzeń, które otrzymają HarmonyOS

Huawei opublikował grafikę z datą premiery HarmonyOS, ale widzimy na niej też dwa podłużne, srebrne okręgi. Jeśli na bieżąco śledziliście informacje na temat P50 rozpoznacie w nich plecki tego smartfona, które mają się charakteryzować właśnie dwoma dużymi okręgami z obiektywami aparatów.

Czytaj też: Oto nowe smartfony Oppo – Reno 6, Reno 6 Pro i Reno 6 Pro+

Trudno się więc nie ekscytować, skoro do premiery zostało już tylko kilka dni. Przypomnijmy, że długo wyczekiwany smartfon będzie posiadał aparat fotograficzny Sony IMX800 z matrycą o wielkości 1″ co uczyni go największym sensorem na rynku. Huawei zapowiada także, że P50 poszczyci się nie tylko świetnym aparatem. Pozostaje czekać i przekonać się, co takiego firma nam przedstawi.