Zwiastun Nubia Z30 Pro. Ten smartfon sięgnie gwiazd

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera nowości Nubia Z30 PRO, która może zachwycić nas przede wszystkim zastosowaniem nowoczesnej technologii od firmy ZTE, sprowadzającej się do stworzenia przez nią niewidzialnego przedniego aparatu. Natomiast teraz na najnowszym udostępnionym wideo możemy zobaczyć naszego bohatera w roli głównej.
Nubia Z30 Pro, Z30 Pro, premiera Nubia Z30 Pro
Nubia Z30 Pro, Z30 Pro, premiera Nubia Z30 Pro

Już wcześniej na rynku pojawił się model od ZTE, który jako pierwszy ukrywał swoją kamerkę do selfie pod wyświetlaczem, a był to smartfon ZTE Axon 20. Firma, chcąc ulepszyć tę technologię, postanowiła dokonać tego w swojej submarce – Nubia Z30 Pro. Dziś z kolei możecie zobaczyć, jak prezentuje się ten model w rzeczywistości, dzięki filmikowi udostępnionemu na Weibo promującego nadchodzącą nowość.

Jeśli ktoś z Was kojarzy smartfon Axon 30 Ultra, to może dostrzec, że to z niego Z30 Pro zaczerpnęło układ obiektywów, ale napis “nubia” jasno wskazuje nam, na który model patrzymy. Zwiastun chce przekazać nam również spore możliwości aparatów, dlatego możemy się domyślić, że smartfon będzie idealny do wykonywania nocnych zdjęć, a w szczególności fotografowania w tym czasie gwieździstego nieba. Nubia Z30 Pro może posiadać takie same jednostki w aparatach jak wspomniany już wcześniej model ZTE Axon, więc warto przypomnieć sobie, jakie dokładnie wchodzą w grę.

Smartfon ZTE Axon posiada na swojej wyspie takie aparaty jak: 64 Mpx (standardowy) + 64 Mpx (portretowy) + 64 Mpx (ultraszerokokątny) + 8 Mpx (teleobiektyw). Niestety więcej na temat nadchodzącej nubii Z30 Pro nie wiemy, ale premiera zbliża się wielkimi krokami i będzie miała miejsce 20 maja.