Honor 50 Lite – poznaliśmy szczegóły kolejnego członka nowej serii

Jak można było się spodziewać seria Honor 50 prawdopodobnie będzie miała oprócz podstawowego modelu i wersji Pro także wariant Lite (mówi się jeszcze o modelu SE). Co wiemy o smartfonie Honor 50 Lite?
Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana seria Honor 50
Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana seria Honor 50

Kilka szczegółów specyfikacji Honor 50 Lite

Już w przyszłym tygodniu Honor zaprezentuje swoją najnowszą serię smartfonów Honor 50, która oprócz innowacji ma przynieść także powrót do usług Google. W skład serii wchodzą: Honor 50, Honor 50 Pro, plotki wskazują jeszcze istnienie modelu Honor 50 SE, a najnowszy wyciek dodaje do tego jeszcze Honor 50 Lite. Urządzenie te będzie z pewnością dedykowane niższej półce. Sprawdźmy jednak, czego się o nim dowiedzieliśmy.

Czytaj też: Wiemy, kiedy Realme zaprezentuje swój pierwszy laptop i tablet!

Wyciek pochodzi ze strony FCC, gdzie pojawił się smartfon Honor HJC-LX9, który właśnie ma być modelem Lite z nadchodzącej serii. Dzięki dołączonym zdjęciom możemy od razu przyjrzeć się mu bliżej i poznać kilka szczegółów. Zdjęcia wskazują, że Honor 50 Lite ma wycięciem w kształcie kropli, gdzie znajdzie się aparat przedni. Z tyłu zaś dostajemy konfigurację czterech aparatów i lampy błyskowej.

Czytaj też: Nokia C20 Plus zdradza swoje tajemnice. Jest zadziwiająco nieźle

Na dole znajduje się głośnik, złącze USB typu C i mikrofon. Nie znajdziemy w nim niestety złącza słuchawek 3,5 mm. Na stronie FCC znalazła się również instrukcja modelu, a z niej dowiadujemy się, że w ekranie znajdzie się czytnik linii papilarnych, a smartfon będzie wyposażony w NFC.

Pozostaje nam czekać do 16 czerwca i sprawdzić, czy model Honor HJC-LX9 to rzeczywiście, zgodnie z oczekiwaniami, Honor 50 Lite, a także jaką ma dokładną specyfikację.