Wyciekło prawdziwe zdjęcie smartfona Honor X20. Co ujawnia?

Według informacji Honor X20 ma zostać zaprezentowany po 16 czerwca, czyli już po premierze serii Honor 50. Tymczasem dostaliśmy prawdziwe zdjęcie X20. Co nam ono zdradza?
Wyciekło prawdziwe zdjęcie smartfona Honor X20. Co ujawnia?

Honor X20 na zdjęciu

Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające tyło Honora X20. Widać na nim tylny panel w kolorze gradientu, ale przede wszystkim wyspę aparatu. Znajdują się na niej trzy obiektywy, z czego główny ma 64 Mpix. Z prawej strony umieszczone są przyciski do stresowania głośnością.

Czytaj też: Poznaliśmy datę premiery smartfona Nokia C20 Plus

Nie pokazano nam przedniej strony smartfona, więc pozostaje nam spekulować, czy podobnie jak w Honor X10 i w najnowszym modelu znajdziemy wyświetlacz bez wcięć, z wysuwanym aparatem do selfie. Według plotek Honor X20 może być wyposażony w 6,67-calowy ekran IPS LCD, który obsługuje pełną rozdzielczość HD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Niedawny przeciek twierdził , że może być wyposażony w chipset MediaTek Dimensity 1200.

Czytaj też: Które urządzenia dostaną HarmonyOS? Jest lista

Jeśli chodzi o baterię, to można się spodziewać pojemności 4200 mAh i obsługi szybkiego ładowania 66 W. Honor X20 będzie prawdopodobnie podstawowym modelem w serii, która oprócz niego będzie składać się z Honora X20 SE i Honora X20 Pro. Plotki mówią, że premiera zaplanowana jest na lipiec. Pozostaje więc czekać na więcej informacji.