Smartwatche Huawei Watch 3 w Polsce już wkrótce. Lewandowski napędza konkurs

Chociaż swoje ujawnienie smartwatche Huawei Watch 3 zaliczyły już 2 czerwca podczas globalnej premiery, to dziś możemy poinformować, że ruszyła związana z nimi kampania promocyjna. W ramach akcji specjalnie dla nas, Polaków, Huawei zorganizuje nie tylko “kolejną premierę”, ale też zabawi się z nami w małym konkursie.
Smartwatche Huawei Watch 3 w Polsce, Smartwatche Huawei Watch 3, Huawei Watch 3
Smartwatche Huawei Watch 3 w Polsce, Smartwatche Huawei Watch 3, Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 oraz Watch 3 Pro będą jednymi z najważniejszych produktów firmy z ostatnich lat. Te bowiem jako jedne z pierwszych spróbują przekonać wszystkich z nas, że system HarmonyOS jest warty uwagi i nie ma co kręcić nosem na napędzane nim smartfony. Stąd preinstalowany na smartwatchach sklep AppGallery z aplikacjami. Dodatkowo z tej okazji Huawei znacząco przebudował to, do czego przyzwyczailiśmy się w poprzednich smartwatchach firmy.

Co oferują smartwatche Huawei Watch 3?

Czytaj też: Google Pixel z ekranową rewolucją – dostaniemy jeden składany, a drugi zwijany model

W serii Huawei Watch 3 znajdziemy teraz specjalną koronkę do nawigacji między funkcjami i menu z interfejsem w formie szachownicy, która jest rzecz jasna tylko dodatkiem do dotykowego ekranu. Ten w wersji Pro chroni szafirowe szkło z ochronną nanopowłoką, którego jakość podkreśla tytanowa tarcza i ceramiczna podstawa koperty, mająca nawet funkcję praktyczną, bo usprawniającą odczyty tętna. Podstawowa wersja Watch 3 sięga już po stal i ceramikę.

Smartwatche Huawei Watch 3 mogą pochwalić się kompatybilnością z kartami eSIM (stąd obsługa trybu SOS niezależnie od smartfona). To uwalnia je od potrzeby korzystania ze smartfona po połączeniu przez Bluetooth, który rzecz jasna rozszerza ich możliwości z towarzyszącą aplikacją. Nie zabrakło też obsługi aż 100 trybów sportowych, podczas których te nowości Huaweia rejestrują kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno czy postęp ćwiczeń.

Czytaj też: Kryptowaluta Chia rośnie. Seagate i Western Digital chcą sprostać popytowi

Wszystko dzięki czujnikowi, który wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku oraz otoczenia i ulepszonej technologii TruSeen 4.5. Watch 3 monitorują nasz puls i natlenienie krwi całodobowo, a także pozwalają ocenić jakość naszego snu, czy poziom nastroju. Za zasilenie tego odpowiada bateria zależna od wersji, ale bez względu na nią możecie liczyć na 1,43-calowy ekran AMOLED o szczytowej jasności 1000 nitów i rozdzielczości 466×466 pikseli.

Huawei Watch 3 na jednym ładowaniu wytrzyma do trzech dni podczas korzystania z funkcji eSIM, podczas gdy bardziej elegancki, bo wyposażony w metalową bransoletę albo skórzany pasek Huawei Watch 3 Pro zwiększa ten czas do pięciu dni. Mniej wymagający użytkownicy będą z kolei mogli korzystać do nawet 14 lub 21 dni w trybie oszczędzania.

Czytaj też: Dysk dla fanów cyberpunka. Oto FireCuda 520 Cyberpunk 2077 od Seagate

Konkurs poprzedni wielką premierę Huawei Watch 3 w Polsce

Do 16 czerwca będzie trwał też konkurs, w którym każdy może wziąć udział i liczyć na wygranie koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego. Aby zapewnić sobie na to szansę, wystarczy odpowiedzieć (tutaj) w formie tekstu, grafiki, zdjęcia, wideo lub kolażu na pytanie „Jakie sytuacje sportowe powodują, że twój puls sięga zenitu?”.