Co z dalszymi aktualizacjami bezpieczeństwa na iOS 14?

Po wczorajszej premierze iOS 15 wiele osób zaczęło się zastanawiać co z dalszymi aktualizacjami bezpieczeństwa wcześniejszej wersji, czyli iOS 14. Apple uspokaja i odpowiada.
Co z dalszymi aktualizacjami bezpieczeństwa na iOS 14?
Co z dalszymi aktualizacjami bezpieczeństwa na iOS 14?

Po premierze nowej wersji systemu iOS 14 nadal będzie dostawał aktualizacje bezpieczeństwa

Czytaj też: OnePlus Nord N200 5G – co zdradzają oficjalne informacje?

Dotychczas Apple, wraz z udostępnieniem nowej wersji systemu operacyjnego, automatycznie wstrzymywał aktualizacje dla starszych wersji iOS. Nie podobało się to zbytnio ich użytkownikom co najprawdopodobniej w końcu zostało zauważone. iOS 14 cieszy się ogromną popularnością i wiele osób nie chciałoby się z nim rozstawać na rzecz zaprezentowanego wczoraj iOS 15. I na szczęście, nie będą musieli tego robić.

Apple zdecydował bowiem, że zmieni sposób działania i jeśli ktoś chce zostać przy poprzednim iOS to nie musi się martwić. Aktualizacje bezpieczeństwa będą się nadal pojawiały. Nie ma więc przymusu uaktualniania systemu do najnowszej wersji.

Czytaj też: Wyciekła prawdopodobna cena Samsunga Galaxy S21 FE

Oczywiście Apple do tego namawia, gdyż iOS 15 niesie ze sobą naprawdę dużo nowości, jednak nie wszystkie mogą zostać dobrze przyjęte przez użytkowników czternastki. Możliwość dokonania wyboru jest czymś nowym i z pewnością zostanie ciepło przyjęte przez posiadaczy smartfonów z jabłuszkiem. A jeśli chcecie zainstalować aktualizację, ale nie wiecie, czy Was iPhone będzie miał taką możliwość, to tutaj znajdziecie listę urządzeń kompatybilnych z iOS 15.